Puchar Mazowsza 2017

22 lutego 2017

Inne

Miło nam poinformować, że pomału domykamy kwestię terminów i miejscówek Pucharu Mazowsza w 2017 roku.

Zaczynamy 1 kwietnia (nie chcemy kolidować z niedzielnym rozpoczęciem sezonu szosowego na Mazowszu, które odbędzie się 2 kwietnia pod Grodziskiem). 1 kwietnia (sobota) odbędą się mistrzostwa Warszawy MTB na znanej i lubianej trasie w Kobyłce. Tego dnia planujemy też rozegrać Akademickie Mistrzostwa Warszawy MTB.

3 maja damy szansę wszystkim, którzy szykują się na mistrzostwa Polski XC, na rekonesans trasy krajowego czempionatu.  Zaprosimy Was na Kazoorkę i zaprezentujemy po trochu to czego będziecie mogli spodziewać się w dniach 14-16 lipca.

13 maja połączymy siły z Małą Ligą XC i zaprosimy Was na naszą wspólną imprezę do Wiązowny. Ci którzy pamiętają cykl Wydmy Południowego Mazowsza wiedzą, że jest tam gdzie się zmęczyć.

9 lipca, na tydzień przed mistrzostwami, zachęcamy Was do przepalania nogi na kultowej trasie Marka Galińskiego w Gielniowie. Mariusz Sarwiński i ekipa Opoczno MTB jak zawsze przygotują dla Was trasę prima sort.

10 września ponownie z Małą Ligą XC zorganizujemy edycję, tym razem w ich mateczniku – Otwocku. Doceniając pracę i zaangażowanie Maćka Mycielskiego i jego ekipy powierzyliśmy im zorganizowanie międzywojewódzkich mistrzostw młodzików MTB, które w tym roku odbędą się w połączeniu z województwami: lubelskim, podlaskim i podkarpackim. Będzie się działo!

23 września (aby nie kolidować z szosowymi mistrzostwami Mazowsza i Warszawy, które odbędą się dzień później) zaprosimy Was tradycyjnie do dzielnicy Wesoła na trasę Maćka Jeziorskiego. Tak aby spokojnie i godnie zakończyć ten wyjątkowy Puchar Mazowsza 2017 🙂

Zapraszamy!!!!