Klasyfikacja końcowa Pucharu Mazowsza MTB 2015

13 października 2015

wyniki

PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2015
KOŃCOWA KLASYFIKACJA GENERALNA
Kolorem czerowynym zaznaczono zawodników liczonych w końcowej klasyfikacji generlanej ze względu na zapiski Regulamini PM XCO 2015
ŻAK I
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20051015 Lachowicz Szymon Warszawski Klub Kolarski 100
2 POL20050821 Nigot Cezary Warszawski Klub Kolarski 80
3 POL20050101 Magierski Patryk LKK LUKS Sławno 52
4 POL20060412 Michalczyk Jan Warszawski Klub Kolarski 50
5 POL20050103 Malinowski Wiktor SK Bank Team 49
6 POL20070414 Szyszko Piotr Niezrzeszona 41
7 POL20051230 Klatka Olaf Warszawski Klub Kolarski 38
8 POL20050810 Jankowski Jakub Warszawski Klub Kolarski 29
9 POL20050930 Gregorowicz Jakub Warszawski Klub Kolarski 28
10 POL20060502 Jarosławski Maciej Warszawski Klub Kolarski 26
11 POL20051024 Kardyński Maciej Warszawski Klub Kolarski 20
12 POL20050219 Gawlik Kacper Warszawski Klub Kolarski 13
13 POL20050205 Zajac Konrad niezrzeszony 12
14 Bogusławski Maks LKK LUKS Sławno 12
15 POL20050317 Faszczewski Antoni Warszawski Klub Kolarski 11
16 POL20080120 Wojciechowski Kazimierz Trezado Biketires 10
17 POL20080814 Wojciechowski Andrzej Trezado Biketires 9
18 POL20070419 Szymański Bartosz Niezrzeszony 9
19 POL20081211 Szymański Piotr Niezrzeszony 8
20 POL20080315 Widuch Wojciech White Rhino Attack 8
21 POL20050302 Wegrzynowski Bartosz Niezrzeszony 6
22 POL20050526 Wójcik Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4
23 POL20080706 Wieczorek Hubert Niezrzeszony 3
ŻAK II
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20030804 Pomorski Michał SK Bank Team 95
2 POL20030707 Skwarka Dawid BRZEZINYMTB.PL 79
3 POL20030309 Świderski Cyprian GKK Opty Mazowsze 75
4 POL20030726 Lach Kamil UKK Huragan Wołomin 57
5 POL20030317 Kot Julian BDC Nosir Nowy Dwór Maz. 57
6 POL20040421 Petryszyn Maciej UKK Huragan Wołomin 39
7 POL20041110 Bernolak Łukasz Warszawski Klub Kolarski 37
8 POL20031113 Koszykowski Michał UKS Wygoda Białystok 34
9 POL20040116 Konwiński Mateusz LKK LUKS Sławno 27
10 POL20030330 Muś Maksymilian Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik 25
11 POL20040423 Świderski Antoni GKK Opty Mazowsze 25
12 POL20040122 Gwiazda Mateusz BRZEZINYMTB.PL 22
13 POL20030913 Czabok Jakub Warszawski Klub Kolarski 20
14 POL20030916 Magierski Szymon LKK LUKS Sławno 20
15 POL20040603 Szyszko Mateusz Warszawski Klub Kolarski 16
16 POL20030324 Klimek Krzysztof Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik 15
17 POL20040810 Pacałowski Iwo Warszawski Klub Kolarski 13
18 POL20031222 Gajdulewicz Mateusz Warszawski Klub Kolarski 12
19 POL2003 Dąbrowski Gabriel UKS Wygoda Białystok 12
20 POL20030710 Adamczyk Szymon ETI LKKG Lublin 11
21 POL20030406 Kobus Olaf Warszawski Klub Kolarski 9
22 POL20030710 Adamczyk Szymon ETI LKKG Lublin 8
23 Prokopczyk Piotr UKS MDK Tytan Radom 8
24 POL20030503 Wnorowski Mateusz Warszawski Klub Kolarski 7
25 POL20030225 Wiśniewski Przemysław UKS Wygoda Białystok 7
26 Witetek Jakub LKK Start Tomaszów Maz. 7
27 POL20030211 Marzec Jan Warszawski Klub Kolarski 6
28 POL20030922 Niezgoda Bartosz Warszawski Klub Kolarski 6
29 POL20040122 Gwiazda Matusz RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM 6
30 POL20040811 Piątek Jakub Warszawski Klub Kolarski 5
31 POL20040808 Sobolewski Dominik Warszawski Klub Kolarski 4
32 POL20040601 Kida Antek Warszawski Klub Kolarski 3
33 POL20031118 Kacprzak Konrad UKK HURAGAN WOŁOMIN 2
34 POL20030221 Owczarek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2
35 POL20030621 Zieleniewski Aleksander Niezrzeszony 1
36 POL20030801 Ambrożkiewicz Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1
ŻACZKA I
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20062123 Świderska Marcelina GKK Opty Mazowsze 70
2 POL20090607 Rotnicka Klementyna Niezrzeszona 25
ŻACZKA II
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL2006 Żylik Marianna Warszawski Klub Kolarski 100
2 POL20041031 Cieśla Maja Warszawski Klub Kolarski 40
3 POL20040813 Widuch Michalina Warszawski Klub Kolarski 40
4 Oszkiel Milena Warszawski Klub Kolarski 25
5 POL20030412 Ryst Julia WIKTORIA RADZYMIN 15
MŁODZIK
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20010319 Wach Arkadiusz LKK LUKS Sławno 95
2 POL20010505 Kryński Piotr UKS Wygoda Białystok 85
3 POL20021002 Ośko Miłosz Warszawski Klub Kolarski 72
4 POL20010319 Czabok Konrad Warszawski Klub Kolarski 65
5 POL20020406 Pomian Szymon UKS Wygoda Białystok 43
6 POL20010909 Jakubowski Adam Warszawski Klub Kolarski 41
7 POL20011013 Lachowicz Michał Warszawski Klub Kolarski 39
8 POL20011012 Górak Dominik Warszawski Klub Kolarski 32
9 POL20020426 Rosochacki Dawid KK Cyklon Warszawa 30
10 POL20020621 Gajewski Dominik SK Bank Team 29
11 POL20010530 Sapieja Michał LKK LUKS Sławno 23
12 POL20010321 Brzostek Filip Grupa Kolarska VIKTORIA Rybnik 20
13 POL20010518 Jeziorski Piotr Warszawski Klub Kolarski 18
14 POL20021026 Nowacki Mikołaj UKK Huragan Wołomin 15
15 POL20010809 Bregier Szymon Płocki Klub Kolarski Akademia Ruchu 12
16 POL20010206 Lasek Mateusz Warszawski Klub Kolarski 12
17 POL20010927 Glinko Błażej UKS Wygoda Białystok 12
18 POL2001 Lasek Krzysztof Warszawski Klub Kolarski 11
19 POL20010306 SOSZKA Jakub V-MAX Mińsk Mazowiecki (MAZ) 10
20 Dziambor Karol GK Gliwice Bike Atelier 8
21 POL20020404 Kojder Kamil WGR Team 5
22 POL20020524 Pogorzelczyk Jakub Niezrzeszony 5
23 Szczepanik Adam Niezrzeszony 5
24 POL20010330 DĄBSKI Patryk ESKOM BSA PRO TEAM (MAZ) 5
25 POL20010111 Dmoch Patryk Prolog Jabłonna 4
26 POL20010101 Okniński Jakub GIM nr 2 Przymierza Rodzin 4
27 Świerczyński Samuel Brzeziny MTB.pl 4
28 POL20010701 NOCEŃ Maciej ESKOM BSA PRO TEAM (MAZ) 4
29 POL20020927 Rzepecki Patryk Warszawski Klub Kolarski 2
30 POL20010830 KOWALCZYK Tomasz GKK OPTY Mazowsze Grodzisk Maz. (MAZ) 2
31 POL20021222 SEKULA Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2
32 POL20020404 Kacprzak Borys SK Bank Team 1
33 POL20010704 JURASZ Dawid GKK OPTY Mazowsze Grodzisk Maz. (MAZ) 1
 MŁODZICZKA
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20011210 Adrianowska Julia Warszawski Klub Kolarski 100
2 POL20010101 Miezio Nikola UKS Wygoda Białystok 80
3 POL20010205 Lach Aleksandra UKK Huragan Wołomin 65
4 POL20011117 Kuratczyk Hanna Niezrzeszona 33
5 POL20011108 Wawer Wiktoria UKS Wygoda Białystok 33
6 POL20010819 Papiernik Hanna UKS Wygoda Białystok 30
7 POL20021028 SIERHEJ Zuzanna V-MAX Mińsk Mazowiecki (MAZ) 23
8 POL20011106 Jarosz Anna UKS Wygoda Białystok 22
9 Rubaj Natalia LKK Start Tomaszów Maz. 15
10 Szudra Martyna LKS Szawer Leszno 12
11 Lec Izabela LKK Start Tomaszów Maz. 11
JUNIOR MŁODSZY
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19990914 Matyjaszczyk Filip ETI LKKG Lublin 100
2 POL20001222 Kucharek Dominik SK Bank Team 75
3 POL19990616 Krysiewicz Piotr UKS Wygoda Białystok 70
4 POL19990219 Nowakowski Damian LKK LUKS Sławno 51
5 POL19990602 Petryszyn Michał UKK Huragan Wołomin 50
6 POL20000623 Niewiarowski Jakub UKS Wygoda Białystok 48
7 POL20001116 Rafalski Igor Warszawski Klub Kolarski 40
8 POL19990420 Zalewski Damian Warszawski Klub Kolarski 31
9 POL19991216 Żołek Igor Warszawski Klub Kolarski 31
10 POL20000225 Borkowski Krzysztof Warszawski Klub Kolarski 24
11 Mochola Grzegorz SMS Żywiec Kross Junior Team 20
12 POL20000815 Zach Jakub UKK Huragan Wołomin 17
13 POL19991229 SZEREMETA Julian Warszawski Klub Kolarski 15
14 POL19990810 Kacprzak Jan WGR Team 12
15 POL19991207 Gruza Piotr WGR Team 11
16 Jaszczuk Robert Brzeziny MTB Team 11
17 POL20000306 BOJARCZAK Dawid UKS WYGODA BIAŁYSTOK 9
18 POL20001115 Friemann Stanisław SK Bank Team 8
19 Tokarski Robert LKK Start Tomaszów Maz. 8
20 POL20000101 Dziedziejko Jeremi GIM nr 2 Przymierza Rodzin 7
21 Sarota Jakub Harnosand CK 7
22 Gawin Wiktor LKK LUKS Sławno 6
23 POL20000101 Oktaba Szymon GIM nr 2 Przymierza Rodzin 5
24 Błaszczyk Łukasz LKK LUKS Sławno 5
JUNIORKA MŁODSZA
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL20000619 Gdańska Anna Warszawski Klub Kolarski 100
2 POL19991224 Kryńska Edyta UKS Wygoda Białystok 72
3 POL19990407 Sapieja Ewa LKK LUKS Sławno 50
4 POL20000507 Szpocińska Agnieszka LKK LUKS Sławno 40
5 POL20000331 Krasuska Hanna Warszawski Klub Kolarski 24
6 POL20000625 Zagórska Weronika Warszawski Klub Kolarski 21
7 POL20001114 MATUSZEWSKA Kinga UKK HURAGAN WOŁOMIN 15
8 POL20000413 WIERCIOCH Izabela V-MAX Mińsk Mazowiecki 11
JUNIOR
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19981008 Ostaszewski Karol Prolog Jabłonna 90
2 POL19980401 Maszkiewicz Mateusz Prolog Jabłonna 64
3 POL19970618 Michnowski Jakub Warszawski Klub Kolarski 52
4 POL19980828 Sawicki Błażej Prolog Jabłonna 51
5 POL19980424 Budziński Tomasz LUKS SŁAWNO 50
6 POL19980926 Karolonek Albert Warszawski Klub Kolarski 41
7 POL19980424 Budziński Marcin LUKS SŁAWNO 40
8 POL19970823 Muśko Patryk KS Pogoń Mostostal Puławy 20
9 POL19981022 Oszkiel Kamil Niezrzeszony 14
10 Bożek Bartosz MTB – Silesia Rybnik 12
11 POL19981210 Feliksiak Karol WGR Team 11
12 Lasiewicz Daniel LKK Start Tomaszów Maz. 11
13 POL19980125 Czernecki Piotr Niezrzeszony 10
14 POL19970413 Zimnoch Marcin UKS Wygoda Białystok 9
15 POL19980929 Chmielewski Maciej Warszawski Klub Kolarski 8
16 Stawski Piotr Gatta Bike Team 8
17 POL19980720 Kleps Michał Warszawski Klub Kolarski 6
JUNIORKA
WYNIKI
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19980913 Czabok Klaudia Warszawski Klub Kolarski 100
2 POL19981223 Chojecka Karolina Warszawski Klub Kolarski 90
3 POL19980110 Białek Antonina Warszawski Klub Kolarski 75
4 POL19970422 Wieczorek Zuzanna Prolog Jabłonna 40
5 POL19980708 Klimczak Aleksandra Warszawski Klub Kolarski 30
6 POL19970904 Rudnik Karolina Niezrzeszona 11
ELITA MĘŻCZYZN
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19811011 Rękawek Radosław Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 90
2 POL19790326 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM 66
3 POL19920809 Jeziorski Maciej Procycling Promotion 65
4 POL19920726 Cąpała Michał RMF MTB Team 55
5 POL19750205 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES.COM 39
6 Bogusławski Marceli MTB Silesia Rybnik 25
7 POL19870107 Król Paweł Warszawski Klub Kolarski 25
8 POL19960720 Pomorski Szymon SK Bank Team 25
9 Jusiński Arkadiusz Renualt Team 24
10 POL19930924 Goszczyński Mateusz PROCYCLING.PL 23
11 POL19941102 Adrianowski Krzysztof Prolog Jabłonna 22
12 POL19931102 Łukasik Krzysztof Warszawski Klub Kolarski 22
13 POL19951109 Adamkiewicz Patryk Mitutoyo AZS Politechnika Wrocławska 21
14 POL19900827 Janas Marek PROCYCLING.PL 21
15 POL19940213 Płatek Gracjan Bike Atelier Team 18
16 POL19950131 Rumsicki Karol Warszawski Klub Kolarski 18
17 Kalużny Piotr Warszawski Klub Kolarski 15
18 POL19911012 Brzeziński Maciej NIEZRZESZONY 15
19 POL19880207 Roszkowski Jarosław OLSH PARAMEDYK 14
20 POL19961130 Kowalski Adam Warszawski Klub Kolarski 13
21 Matusiak Łukasz Niezrzeszony 11
22 POL19990622 Miśkiewicz Dawid LUKS SŁAWNO 11
23 POL19880121 Gruzla Kamil KK Cyklon Warszawa 11
24 POL19661116 Augustynowicz Krzysztof Warszawski Klub Kolarski 11
25 POL19840222 Jusiński Adrian TRW CLOUDWARE TEAM 11
26 POL19920129 Pluciński Oskar Erkado Racing Team Kraśnik 10
27 POL19920819 Tomkiewicz Paweł KK Żoliber 10
28 POL19960402 Kolasiński Dorian Retro Duda Rowery Team 9
29 POL19901214 Szala Tomasz AZS Politechnika Warszawska 8
30 Zozuliński Tomasz Niezrzeszony 8
31 POL19870322 Wysocki Tomasz Bliska Team 8
32 Mikler Bartosz Victoria Jarocin 7
33 POL19880311 Mucha Michał Lirene Bike TEAM 7
34 POL19810114 Błachucki Paweł niezrzeszony 6
35 Krzemiński Jerzy Horizon Bikes 6
36 POL19960111 Łopato Michał UKS Wygoda Białystok 6
37 POL19920721 Piasek Andrzej Warszawski Klub Kolarski 6
38 POL19900916 Czopek Mateusz Absolute Bike Team 6
39 POL19920413 Badowski Tomasz WGR Team 5
40 POL19920603 Jakóbowski Błażej WGR Team 5
41 Kostrzewa Michał TRW Cloudware Team 5
42 POL19870108 Zakowicz Paweł Rerto Duda Rowery Team 5
43 Chowaniec Sebastian InetrCars MTB Team 4
44 POL19890217 Florczak Cezary BACHA SOCHACZEW 4
45 POL19960924 Glanz Michał Niezrzeszony 4
46 POL19890216 Samborski Maciej PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK 4
47 Tokarski Nikodem Niezrzeszony 4
48 POL19920225 Okła Jakub AZS Politechnika Warszawska 3
49 POL19960508 Perkowski Damian UKS Wygoda Białystok 3
50 POL19940522 Przekop Michał Bliska Team 3
51 RajKowski Ireneusz 3R Radom 3
52 POL19820518 Gierczak Przemysław LKK LUKS Sławno 2
53 POL19861024 Marciniak Michał Niezrzeszony 2
55 POL19930426 Główczyk Bartłomiej SKK Voyager WAT 1
56 POL19930322 Hiller Józef SGSP 1
57 POL19760414 Jusiński Arkadiusz RENAULT TEAM 0
58 POL19870312 Siedlecki Kamil TIME AUGUSTOWIANKA 4
59 POL19860527 Raczkowski Filip BEAT BIKE DRUKOBA TEAM 0
ELITA KOBIET
M-ce Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19911216 Bazańska Marta ProWomen MTB Team 77
2 POL19930322 Turoboś Marta LKK LUKS Sławno 75
3 POL19960106 Radziszewska Klaudia UKS Wygoda Białystok 20
4 Świerczyńska Patrycja SMS Żywiec Kross Junior Team 20
5 POL19850107 Laskowska Katarzyna Finisher.pl 20
6 POL19871016 Kaca-Siennicka Małgorzata ETI LKKG LUBLIN 20
7 POL19920926 Macutkiewicz Izabela ProWomen MTB Team 15
8 Warczyk Dorota LKK Start Tomaszów Maz. 12
9 POL19920727 Kur Joanna Prolog Jabłonna 11
10 Stępniewska Adrianna OLD School MTB Gdańsk 11
11 POL19751112 Wnorowska Iwona RED8Team 10
12 POL19691103 Chmielewska Magdalena Warszawski Klub Kolarski 9
13 POL19801101 Bożko Agnieszka Orłów Racing Team 8
MASTERS I
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19770617 Kulik Marek Baran Cycling 82
2 POL19830405 Abramczyk Piotr Warszawski Klub Kolarski 64
3 POL19761223 Ostrowski Adam PROCYCLING.PL 50
4 POL19830607 Sztembis Michał ETI LKKG Lublin 42
5 POL19850331 Kostrzewa Michał TRW Cloudware Team 37
6 POL19830829 Kabaczuk Sebastian Procycling Promotion 35
7 POL19830418 Łopatka Krystian ASD Consulting 33
8 POL19810106 Sobczak Bartek Ośka Warszawa 33
9 Marczak Kamil Bike Taxi.pl – BikeTires.pl 25
10 POL19711101 Pepla Daniel Airbike Rocky Mountain 25
11 POL19781016 Pietrzycki Tomasz UKS Bliska Team 21
12 POL19820623 Groń Piotr MEYER-HOLSEN 20
13 Łodej Janusz Stal Rzeszów 20
14 POL19830809 Rządca Jacek Trezado BikeTires 20
15 POL19740303 Brzyski Rafał Retro Duda Rowery Team 20
16 POL19810606 Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 20
17 POL19780511 Abramczyk Roman Trezado Biketires.pl 16
18 Kozak Radosław niezrzeszony 15
19 POL19840326 Szewczyk Marcin Ośka Warszawa 15
20 POL19820114 Giziński Łukasz TRW Cloudware Team 14
21 Matuszak Szymon Volkswagen Samochody Użytkowe 12
22 POL19800328 Baranowski Michał Rowerowy Kampinos 12
23 Skoczeń Marcin niezrzeszony 11
24 Ziębakowski Artur niezrzeszony 9
25 POL19760920 Świderski Michał Trezado Biketires.pl 9
26 POL19840317 Maj Marcin Ibox Gravitan MTB Team 8
27 Puź Maciej Beat Bike Drukoba Team 8
28 POL19800516 Staniec Artur Warszawski Klub Kolarski 8
29 Tuz Wojciech Browerzyści Tomaszów 7
30 POL19841010 Zygner Tomasz Absolute Bike Team 7
31 POL19781205 Banasik Sławek Komobike Scott 6
32 POL19780504 Kossakowski Łukasz Niezrzeszony 6
33 POL19761124 Mikołajun Maciej Team PKO Bank Polski 6
34 Wijata Paweł Opoczno Sport Team 6
35 POL19820414 Berner Piotr MyBike.pl 6
36 POL18820208 Adamczyk Paweł Niezrzeszony 6
37 POL19771015 Sterna Filip Niezrzeszony 5
38 POL19829315 Górak Marcin Niezrzeszony 5
39 POL19820530 Hołtyn Filip Niezrzeszony 5
40 POL19820401 Czapliński Jan Komobike Scott 4
41 POL19811029 Ledwarowski Sławomir Kolarski.eu Team 4
42 POL19800424 Tenderenda Jan Deutsche Bank Bike Team 4
43 POL19781211 Rotnicki Michał KK Cyklon 4
44 POL19770604 Kluz Tomasz NIEZRZESZONY 4
45 POL19790130 Dąbrowski Tomasz XBOX Bike Team 3
46 POL19850618 Dec Krzysztof Wieliszew Heron Team 3
47 POL19810207 Lewandowski Paweł Team PKO Bank Polski 3
48 POL19800803 Nizielski Krzysztof Niezrzeszony 3
49 POL19780322 Staniewski Michał Niezrzeszony 3
50 POL19780818 Bożko Marcin Orłów Racing Team 2
 MASTERS II
Lp Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 POL19750122 Szymborski Radosław Inter Cars MTB Team Nowy Dwór Maz. 100
2 POL19650315 Dziedzic Piotr Brzeziny MTB.pl 65
3 POL19690228 Pomorski Mariusz RKS Family Active 55
4 POL19721113 Wach Marek LKK LUKS Sławno 58
5 POL19660324 Przesław Artur Niezrzeszony 52
6 POL19741006 Janowski Jacek Niezrzeszony 28
7 POL19710703 Król Zbigniew XBOX Bike Team 25
8 POL19750724 Miezio Krzysztof UKS Bliska Team 22
9 Zozuliński Jan Eska Team 20
10 POL19740929 Bojarczak Michał UKS BLISKA TEAM 20
11 POL19681122 Bregier Piotr Płocki Klub Kolarski Akademia Ruchu 16
12 POL19721125 Jeziorski Radosław Niezrzeszony 14
13 Hajzler Mariusz Jastzębie Łaskie 12
14 POL19741109 Pawełczyk Marek Brzeziny MTB.pl 11
15 POL19620502 Bialik Jerzy OLSH PARAMEDYK 11
16 POL19680621 Błażewski Bartosz MyBike 11
17 POL19701029 Serwatka Robert KK Cyklon Warszawa 10
18 Zych Ryszard Niezrzeszony 10
19 POL19550126 Jeziorski Krzysztof SMCT 10
20 POL19631123 Starachowski Tomasz Niezrzeszony 9
21 POL19750906 Gron Maciej MM 9
22 POL19690526 Rowicki Wiesław Niezrzeszony 8
23 POL19610426 Rola-Janicki Robert MyBike 8
24 POL19630331 Białek Tomasz SK BANK TEAM 8
25 Głowacki Jacek Lewa Wolna 7
26 POL19730220 Wróbel Maciej MM 7
27 POL19740813 Sekula Janusz Niezrzeszony 7
28 Szczepanik Jacek Niezrzeszony 6
29 POL19730405 Widuch Tomasz NIEZRZESZONY 6
30 POL19590211 Dyrek Dariusz Komobike Scott 5
31 POL19610507 Komorowski Zbigniew Crazy Racing Team 4
, ,