Wyniki z Kobyłki

8 września 2014

wyniki

ŻAK

06.09.2014 dystans: 5,0 km      śr. czas zwycięscy: 14.01 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 134 20020621 GAJEWSKI Dominik SK BANK TEAM 00:21:25
2 132 20030726 LACH Kamil UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:01
3 343 20030707 SKWARKA Dawid BRZEZINYMTB.PL + 00:01:28
4 138 20020927 RZEPECKI Patrtyk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:03
5 131 20021026 NOWACKI Mikołaj UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:26
6 141 20040421 PETRYSZYN Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:30
7 144 20051015 LACHOWICZ Szymon WARSZAWA + 00:04:08
8 143 20050317 FASZCZEWSKI Antoni WARSZAWA + 00:09:22
9 142 20050205 ZAJĄC Konrad WARSZAWA 1 OKR

MŁODZICZKA

06.09.2014 dystans: 9,0 km      śr. czas zwycięscy: 16.08 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 223 POL20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 00:33:35
2 224 POL20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:45
3 222 POL20010205 LACH Aleksandra UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:43
4 226 POL20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:10
5 228 POL20000222 OŁDAK Oliwia RKS FAMILY ACTIVE + 00:07:05
6 230 POL20001114 MATUSZEWSKA Kinga UKK HURAGAN WOŁOMIN 1 OKR
7 232 POL20010819 PAPIERNIK Hanna UKS WYGODA BIAŁYSTOK 1 OKR
8 231 POL20010118 WAWER Wiktoria UKS WYGODA BIAŁYSTOK 1 OKR
221 POL20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF

MŁODZIK

06.09.2014 dystans: 12,0 km      śr. czas zwycięscy: 18.80 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 249 POL20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 00:38:18
2 259 POL20000115 TOMKIEL Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:00:40
3 241 POL20021002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:11
4 251 POL20010319 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:31
5 257 POL20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:02:16
6 255 POL20001222 KUCHAREK Dominik RKS FAMILY ACTIVE + 00:02:45
7 285 POL20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:44
8 258 POL20000306 BOJARCZAJK Damina UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:05:13
9 270 POL20011012 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:59
10 252 POL20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA + 00:07:10
11 262 POL20001116 RAFALKSKI Igor WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:09:07
12 256 POL20001115 FRIEMANN Stanisław RKS FAMILY ACTIVE + 00:10:05
13 263 POL20000815 ZACH Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:10:09
14 261 POL20010920 JAKUBOWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:10:30
15 264 POL20010521 OLSZEWSKI Grzegorz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. + 00:12:22
16 268 POL20001222 PASTOR Wojciech SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:13:13
17 265 POL20010704 JURASZ Dawid GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. + 00:14:26
18 266 POL20010111 PONDER Patryk GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 1 OKR
19 245 POL20000225 BORKOWSKI Krzysztof 1 OKR
20 269 POL20010830 KOWALCZYK Tomasz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2 OKR
21 267 POL20000620 RĘBIEJEWSKI Patryk GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2 OKR

JUNIORKA (*JUNIORKA MŁODSZA)

06.09.2014 dystans: 8,0 km      śr. czas zwycięscy: 14,27 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 165 POL19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:33:38
2 171 POL19981223 CHOJECKA Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:04
3 172 POL19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:52
4 169 POL19990407 SAPIEJA Ewa LKK LUKS SŁAWNO + 00:06:40
5 170 POL19991224 KRYŃSKA Edyta UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:11:04
6 168 POL19961010 POWAŁKA Sylwia SK BANK TEAM + 00:14:25

JUNIOR MŁODSZY

06.09.2014 dystans: 16km      śr. czas zwycięscy: 17.31 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 320 POL19980424 BUDZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO 00:55:28
2 313 POL19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:03:03
3 304 POL19980424 BUDZIŃSKI Marcin LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:24
4 307 POL19980926 KAROLONEK Albert SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:12:56
5 310 POL19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA + 00:13:33
6 321 POL19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO + 00:14:43
7 319 POL19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:15:16
8 306 POL19990602 PETRYSZYN Michał UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:18:07
9 309 POL19980929 CHMIELEWSKI Maciej PROLOG JABŁONNA + 00:20:34
10 317 POL19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:21:56
11 315 POL19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE 1 OKR
322 POL19980211 BAZYLUK Kamil WARSZAWA DNF
311 POL19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA DNS

JUNIOR

06.09.2014 dystans: 24 km      śr. czas zwycięscy: 16.76 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 115 POL19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 01:25:56
2 113 POL19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
3 104 POL19970601 MOLENDA Bartłomiej UKK HURAGAN WOŁOMIN 1 OKR
4 111 POL19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 OKR
5 105 POL19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
6 114 POL19961130 KOWLASKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
7 112 POL19960924 GLANZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF

ELITA KOBIET

06.09.2014 dystans: 16 km      śr. czas zwycięscy: 15,66 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 205 POL19930322 TUROBOŚ Marta INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 01:01:19
2 206 POL19911216 BAZAŃSKA Marta SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:16:42

ELITA MĘŻCZYZN (*U23)

06.09.2014 dystans: 24 km      śr. czas zwycięscy: 18.40 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 34 POL19920809 JEZIORSKI Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM 01:18:16
2 30 POL19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:45
3 28 POL19790326 WOLCENDORF Jarosław JAKOBCYCLES.COM + 00:04:13
4 27 POL19881218 BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM + 00:07:28
5 9 POL19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA + 00:10:18
6 10 POL19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:10:53
7 29 POL19750205 WOLCENDORF Jakub JAKOBCYCLES.COM + 00:12:33
8 33 POL19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
9 15 POL19930924 GOSZCZY7ŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
10 16 POL19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
11 73 POL19900827 JANAS Marek SANTE BSA WHISTLE TEAM 3 OKR
76 POL19790818 MOJKOWSKI Marcin DNF

MASTERS I

06.09.2014 dystans: 24 km      śr. czas zwycięscy: 16.25km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 31 POL19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr KOMOBIKE 01:28:37
2 71 POL19830409 ABRMACZYK Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:46
3 74 POL19761223 OSTROWSKI Adam SKLEPROWEROWY.PL 1 OKR
4 32 POL19820401 CZEPLIŃSKI Jan KOMOBIKE 1 OKR
5 75 POL19760905 PRÓCHNICKI Piotr AIRBIKE 2 OKR
6 63 POL19770319 ZIELIŃSKI Arkadiusz 3 OKR

MASTERS II

06.09.2014 dystans: 16 km      śr. czas zwycięscy: 15,61 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 408 POL19650315 DZIEDZIC Piotr UKS BRZEZINY MTB XC.PL 01:01:31
2 400 POL19700324 KOWALSKI Ireneusz SUPERDROB BIKE TEAM + 00:05:50

„MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW MTB DLA WOJEWÓDZTWA
MAZOWIECKIEGO I WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
KOBYŁKA 06 WRZEŚNIA 2014”
MŁODZIK

06.09.2014 dystans: 12,00 km      śr. czas zwycięscy: 18.24 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 241 POL20021002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:39:29
2 251 POL20010319 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:20
3 255 POL20001222 KUCHAREK Dominik RKS FAMILY ACTIVE + 00:01:34
4 285 POL20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:33
5 270 POL20011012 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:05:48
6 252 POL20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA + 00:05:59
7 262 POL20001116 RAFALKSKI Igor WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:56
8 256 POL20001115 FRIEMANN Stanisław RKS FAMILY ACTIVE + 00:08:54
9 263 POL20000815 ZACH Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:08:58
10 261 POL20010920 JAKUBOWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:09:19
11 264 POL20010521 OLSZEWSKI Grzegorz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. + 00:11:11
12 268 POL20001222 PASTOR Wojciech SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:12:02
13 265 POL20010704 JURASZ Dawid GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. + 00:13:15
14 266 POL20010111 PONDER Patryk GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 1 OKR
15 245 POL20000225 BORKOWSKI Krzysztof 1 OKR
16 269 POL20010830 KOWALCZYK Tomasz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2 OKR
17 267 POL20000620 RĘBIEJEWSKI Patryk GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2 OKR

MŁODZICZKA

06.09.2014 dystans: 9,0 km      śr. czas zwycięscy: 15.30 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 222 POL20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 00:35:18
2 226 POL20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:27
3 228 POL20000222 OŁDAK Oliwia RKS FAMILY ACTIVE + 00:05:22
4 230 POL20001114 MATUSZEWSKA Kinga UKK HURAGAN WOŁOMIN 1 OKR
221 POL20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF