Wyniki I edycji Pucharu Mazowsza MTB w Wesołej

6 kwietnia 2014

wyniki

Znamy już zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. W gronie żaczek zwyciężyła Weronika Janikowska z BSA, wśród żaków Dominik Gajewski z SK Bank Teamu, wśród młodziczek Agnieszka Szpocińska z LKK LUKS Sławno. Wśród młodzików bezkonkurencyjny okazał się Miłosz Ośko z WKK, a jego starsza koleżanka z klubu Karolina Chojecka wygrała kategorię juniorek młodszych. Juniorów młodszych wygrał Tomek Budziński z Integral Collections, mastarsów II Rafał Brzyski z BDC RETRO MTB TEAM, elitę kobiet Agnieszka Bacińska z WKK, juniorów Mateusz Kąkolewski z BSA a mastersów I Marek Kulik z Uniqa LKKG BGZ Lublin. W gronie elity panów najlepszy okazał się Radosław Rękawek z Kross Racing Team.

Szczegółowe wyniki:

PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO
Warszawa WESOŁA
WYNIKI
ŻAK
06.04.2014 dystans: 3,6 km      śr. czas zwycięscy: 15,23 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 134 20020621 GAJEWSKI Dominik SK BANK TEAM 00:14:11
2 132 20030726 LACH Kamil UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:12
3 138 20020927 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:44
4 131 20021026 NOWACKI Mikołaj UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:24
5 133 20030317 KOT Julian SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:01:47
6 136 20050326 MAGIERSKI Patryk LKK LUKS SŁAWNO + 00:02:15
7 141 20040421 PETRYSZYN Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:33
8 137 20030916 MAGIERSKI Szymon LKK LUKS SŁAWNO + 00:03:25
9 139 BOGUSŁAWSKI Maciej LKK LUKS SŁAWNO + 00:04:09
10 135 20030621 MELKA Mateusz LKK LUKS SŁAWNO + 00:04:30
11 140 20061120 SMOLIŃSKI Samuel Cyklon + 00:07:17
ŻACZKA
06.04.2014 dystans: 3,6 km      śr. czas zwycięscy: 13,17 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 342 20020930 JANIKOWSKA Weronika SANTE BSA WHISTLE TEAM 00:16:24
341 20020703 GÓRNIAK Katarzyna INTERCARS S.A DNF
MŁODZIK
06.04.2014 dystans: 7,2 km      śr. czas zwycięscy: 17,85 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 241 20021002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:24:12
2 249 20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:53
3 246 20011012 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:35
4 253 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:23
5 251 20010319 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:05
6 252 20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA + 00:03:18
7 243 20001222 PASTOR Wojciech SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:05:03
8 245 20000225 BORKOWSKI Krzysztof + 00:05:10
9 248 20000522 URAZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:42
10 247 20011224 SKOCZEK Łukasz LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:47
11 242 20010701 NOCEŃ Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:06:26
12 250 20010530 SAPIEJA Michał LKK LUKS SŁAWNO + 00:07:47
13 244 20000815 ZACH Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN 1 OKR
 MŁODZICZKA
06.04.2014 dystans: 5,4 km      śr. czas zwycięscy: 16,09k m/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 223 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 00:20:08
2 224 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:13
3 226 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:44
4 221 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:27
5 222 20010205 LACH Aleksandra UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:27
6 227 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 02:04:40
225 20010216 MAGIERSKI Milena LKK LUKS SŁAWNO DNF
JUNIORKA (*JUNIORKA MŁODSZA)
06.04.2014 dystans: 7,2km      śr. czas zwycięscy: 17,18 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 163 * 19981223 CHOJECKA Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:25:09
2 165 * 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:21
3 161 * 19980708 KLIMCZAK Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:26
4 167 19970105 BIAŁEK Weronika SK BANK TEAM + 00:03:35
5 305 * 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:39
6 162 19970904 RUDNIK Karolina SK BANK TEAM + 00:04:55
7 166 19961010 POWAŁKA Sylwia SK BANK TEAM + 00:07:27
8 164 19990407 SAPIEJA Ewa LKK LUKS SŁAWNO 1 OKR
JUNIOR MŁODSZY
06.04.2014 dystans: 12km      śr. czas zwycięscy: 21,31 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 302 19980424 BUDZIŃSKI Tomasz INTERGAL COLLECTIONS – LKK LUKS SŁAWNO 00:33:47
2 304 19980424 BUDZIŃSKI Marcin INTERGAL COLLECTIONS – LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:56
3 307 19980926 KAROLONEK Albert SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:01:08
4 318 19980914 KONOFAŁ Sebastian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:56
5 301 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO + 00:02:05
6 308 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:10
7 312 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA + 00:02:49
8 313 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:02:49
9 316 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:44
10 311 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA + 00:04:45
11 306 19990602 PETRYSZYN Michał UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:05:07
12 309 19980929 CHMIELEWSKI Maciej PROLOG JABŁONNA + 00:06:36
13 317 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:48
14 310 19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA + 00:07:24
15 315 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE + 00:10:02
16 300 19981210 KABACIK Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:11:55
17 303 19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
18 314 19980516 DZIEDZIC Waldemar UKS BRZEZINY MTB XC.PL 1 OKR
JUNIOR
06.04.2014 dystans: 16km      śr. czas zwycięscy: 20,98 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 101 19960212 KĄKOLEWSKI Mateusz SANTE BSA WHISTLE TEAM 00:45:46
2 105 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:05
3 102 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:49
4 103 19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:58
5 107 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:16
6 108 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:36
7 106 19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:19
8 109 19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:55
9 111 19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:27
10 104 19970601 MOLENDA Bartosz UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:10:22
11 100 19960809 KRAWCZYK Adrian 2 OKR
110 19960505 RUTKOWSKI Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
ELITA MĘŻCZYZN (*U23)
06.04.2014 dystans: 24m      śr. czas zwycięscy: 23,36 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 12 19811011 RĘKAWEK Radosław KROSS RACING TEAM 01:01:39
2 17 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:08
3 4 * 19920809 JEZIORSKI Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:00:14
4 21 19901214 SZALA Tomasz AIRBIKE.PL + 00:00:20
5 22 19780703 MIODUSZEWSKI Artur MBIKE RETRO TEAM + 00:04:07
6 14 19750205 WOLCENDORF Jakub JAKOBCYCLES.COM + 00:04:42
7 6 19940326 LASZCZYK Mateusz LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:11
8 10 * 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:06
9 8 * 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA + 00:07:21
10 11 * 19930809 GRĘDA Aleksander New Age Fitness Sklep rowerowy.pl + 00:08:25
11 13 19790326 WOLCENDORF Jarosław JAKOBCYCLES.COM + 00:08:36
12 18 * 19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:09:00
13 20 19850910 ŁYJAK Łukasz KK Cyklon Warszawa + 00:09:05
14 25 * 19920906 BRZOZOWSKI Mateusz SPEC BIKE RACING TEAM + 00:09:09
15 9 * 19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA + 00:10:46
16 23 * 19921102 BACHAROWSKI Aleks AIRBIKE.PL + 00:10:49
17 15 * 19930924 GOSZCZY7ŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:15
18 5 19900622 MIŚKIEWICZ Dawid LKK LUKS SŁAWNO 1 OKR
19 2 * 19950327 KALUŻNY Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
20 1 19870127 CHOWANIEC Sebastian INTERCARS S.A 2 OKR
21 3 19900827 JANAS Marek SANTE BSA WHISTLE TEAM 2 OKR
22 26 1985 DEMANIUIK Piotr IBOX GRAVITAN MTB TEAM 3 OKR
7 19940927 DĄBROWSKI Michał RKS FAMILY ACTIVE DNF
16 * 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
24 * 19920629 KOZAK Artur DNF
19 19870201 PRZĘZAK Marcin KK Cyklon Warszawa DNF
ELITA KOBIET
06.04.2014 dystans: 12 km      śr. czas zwycięscy: 18,84 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 201 19820203 BACIŃSKA Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:38:13
2 200 19911216 BAZAŃSKA Marta SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:01:37
3 202 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA + 00:06:10
4 204 19691103 CHMIELEWSKA Magdalena WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:21
5 203 19810728 RAINKA STELMASZCZYK Olga AK++D+ 1 OKR
 MASTERS I
06.04.2014 dystans: 16 km      śr. czas zwycięscy: 21,55km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 68 * 19770617 KULIK Marek Uniqa LKKG BGZ Lublin 00:44:33
2 71 * 19830409 ABRMACZYK Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:10
3 70 * 19781004 KNAPCZYK Piotr New Age Fitness Sklep rowerowy.pl + 00:02:26
4 65 * 19780430 KAMIŃSKI Przemysław Polski Klub MTB + 00:05:08
5 66 * 19840326 SZEWCZYK Marcin Ośka Warszawa + 00:06:08
6 69 * 19780903 CYGAN Szymon KK CYKLON WARSZAWA + 00:06:41
7 62 * 19760328 STELMASZCZYK Arkadiusz AK++D+ + 00:07:04
8 61 * 19771122 SMOLIŃSKI Krzysztof Cyklon + 00:10:21
9 67 * 19780824 NAPIÓRKOWSKI Marcin IBOX GRAVITAN MTB TEAM + 00:10:32
10 63 * 19770319 ZIELIŃSKI Arkadiusz + 00:12:30
11 72 * 19760628 WAŚLICKI Krzysztof KK Cyklon Warszawa 1 OKR
12 64 * 19810830 BARABASZ Michał 2 OKR
 MASTERS II
06.04.2014 dystans: 12 km      śr. czas zwycięscy: 20,44 km/h
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 407 19740303 BRZYSKI Rafał BDC RETRO MTB TEAM 00:35:14
2 403 19650315 DZIEDZIC Piotr UKS BRZEZINY MTB XC.PL + 00:02:39
3 400 19700324 KOWALSKI Ireneusz SUPERDROB BIKE TEAM + 00:03:50
4 404 19660324 PRZESŁAW Artur PATNET TEAM + 00:04:42
5 405 19701029 SERWATKA Robert GOGGLE PAE + 00:05:24
6 402 19721113 WACH Marek LKK LUKS SŁAWNO + 00:06:50
7 406 19711128 DAMAZ Arkadiusz AK++D+ + 00:08:17
8 401 19740811 KAROLIK Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:11:15