Puchar Mazowsza MTB XCO – Mistrzostwa Ursynowa 2014

21 września 2014

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Pucharu Mazowsza MTB XCO Warszawa Ursynów.

Żak

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 157 POL20020406 POMIAN Szymon UKS WYGODA BIAŁYSTOK 00:12:01
2 134 POL20020621 GAJEWSKI Dominik SK BANK TEAM + 00:00:00
3 132 POL20030726 LACH Kamil UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:01
4 149 POL20020426 ROSOCHACKI Dawid KK CYKLON WARSZAWA + 00:00:04
5 152 POL20030317 KOT Julian SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:00:19
6 138 POL20020927 RZEPECKI Patrtyk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:25
7 131 POL20021026 NOWACKI Mikołaj UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:39
8 147 POL20030707 SKWARKA Dawid BRZEZINYMTB.PL + 00:00:59
9 155 POL20041110 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:07
10 145 POL20030309 ŚWIDERSKI Cyprian GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. + 00:01:45
11 151 POL20050821 NIGOT Cezary WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:53
12 158 POL20050317 FASZCZEWSKi Antoni SP 16 Warszawa + 00:02:37
13 148 POL20040922 FANGRAT Dominik BRZEZINYMTB.PL + 00:02:39
14 150 POL20021208 SZYNDLER Wiktor SP 9 Warszawa + 00:03:15
15 159 POL20021109 WOIŃSKI Leon + 00:03:20
16 142 POL20050205 ZAJĄC Konrad Warszawa + 00:04:55
17 160 POL20051024 KARDYŃSKI MAciej SP 340 Warszawa + 00:04:59
18 156 POL20020627 ZAGÓRSKI Franciszek SP 313 Warszawa + 00:05:20
19 146 POL20050508 OKONIEWSKI Maciej SP 16 Warszawa + 00:05:23
20 153 POL20030811 ORLIK Michał SP 313 Warszawa + 00:06:14
21 154 POL20051129 ORLIK Maciej SP 313 Warszawa 1 OKR

Żaczka

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 344 POL20050824 ZAGÓRSKA Pola SP 313 Warszawa 00:16:28

Młodziczka

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 224 POL20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO 00:12:14
2 222 POL20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:00
3 233 POL20010819 PAPIERNIK Hanna UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:02:04
4 229 POL20010523 KRÓL Zuzanna LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:03:05
5 343 POL20000625 ZAGÓRSKA Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:20
6 345 POL20010919 JARZĘBOWSKA Maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:36

Młodzik

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 273 POL20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 00:23:57
2 241 POL20021002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:14
3 254 POL20001222 KUCHAREK Dominik RKS FAMILY ACTIVE + 00:00:16
4 272 POL20000306 BOJARCZAK Dawid UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:00:19
5 271 POL20000623 NIEWIAROWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:01:20
6 275 POL20001116 RAFALKSKI Igor WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:54
7 261 20010920 JAKUBOWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:14
8 250 POL20010530 SAPIEJA Michał LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:15
9 268 POL20001222 PASTOR Wojciech SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:06:31
10 256 POL20001115 FRIEMANN Stanisław RKS FAMILY ACTIVE + 00:08:12
11 245 POL20000225 BORKOWSKI Krzysztof + 00:09:27
12 274 POL20000217 BŁAŹDZIEWICZ Piotr GIM 11 Warszawa 1 OKR
249 POL20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO DNF

Juniorka Młodsza

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 165 * POL19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:26:09
2 171 * POL19981223 CHOJECKA Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:41
3 174 * POL19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:51
4 173 * POL19981109 WITEK Karolina LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:03:17
5 169 * POL19990407 SAPIEJA Ewa LKK LUKS SŁAWNO + 00:04:36

Junior Młodszy

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 331 POL19980914 KONOFAŁ Sebastian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:36:39
2 313 POL19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:00:09
3 329 POL19980617 KADŁUBOWSKI Krzystzof UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:01:06
4 324 POL19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:01:48
5 327 POL19990616 KRYSIEWICZ Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:02:38
6 330 POL19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:43
7 311 POL19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA + 00:03:49
8 332 POL19981007 PACHOLCZAK Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:09
9 328 POL19990517 MOZOLEWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:04:14
10 310 POL19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA + 00:04:21
11 323 POL19981115 LESIEWICZ Daniel LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:06:49
12 321 POL19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO + 00:07:12
13 306 POL19990602 PETRYSZYN Michał UKK HURAGAN WOŁOMIN + 00:07:12
14 326 POL19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
325 POL19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI DNF
309 POL19980324 CHMIELEWSKI Maciej PROLOG JABŁONNA DNF
307 POL19980926 KAROLONEK Albert SANTE BSA WHISTLE TEAM DNF

Junior

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 105 POL19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:42:30
2 115 POL19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:59
3 114 POL19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:57
4 116 POL19970413 ZIMNOCH Marcin UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:06:58

Elita Kobiet

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 207 POL19750710 WARCZYK Dorota LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 00:26:10
2 206 POL19911216 BAZAŃSKA Marta SANTE BSA WHISTLE TEAM + 00:01:08
3 35 POL19780518 KRZYMOWSKA Marta KK CYKLON WARSZAWA + 00:05:59

Elita Mężczyzn (*U23)

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 12 POL19811011 RĘKAWEK Radosław KROSS RACING TEAM 00:53:36
2 21 POL19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:29
3 28 POL19790326 WOLCENDORF Jarosław JAKOBCYCLES.COM + 00:00:44
4 38 POL19940522 PRZEKOP Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK + 00:03:29
5 9 * POL19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA + 00:05:14
6 37 POL19870207 KLECZAJ Jarosław BIKE SHOP RADOM TEAM + 00:06:08
7 15 * POL19930924 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:06
8 73 POL19900827 JANAS Marek SANTE BSA WHISTLE TEAM 3 OKR
9 41 POL19870922 WYSOCKI Tomasz OBST 3 OKR
10 36 POL19870108 ZAKOWICZ Paweł 4 OKR
11 40 POL19920629 KOZAK Artur 4 OKR
12 2 * POL19950327 KALUŻNY Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 OKR
39 POL19850331 KOSTRZEWA Michał TRW CLOUDWARE DNF
86 POL19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr KOMOBIKE DNF

Masters I

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 74 POL19761223 OSTROWSKI Adam SKLEPROWEROWY.PL 00:43:44
2 85 POL19830809 RZĄDCA Jacek TREZADO BIKETIRES + 00:00:06
3 71 POL19830409 ABRAMCZYK Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:10
4 79 POL19810161 MARCZAK Kamil BIKETIRES.PL/BIKETAXI.PL + 00:01:34
5 80 JURKOWSKI Tomasz POTWORY + 00:01:46
6 81 POL19780511 ABRAMCZYK Roman TERZADO BIKETIRES + 00:01:48
7 82 POL19820808 DŁUGOŁĘCKI Marek KOMOBIKE SCOTT + 00:01:57
8 32 POL19820401 CZAPLIŃSKI Jan KOMOBIKE SCOTT + 00:02:08
9 66 POL19840326 SZEWCZYK Marcin Ośka Warszawa + 00:03:07
10 84 POL19781109 POLITOWSKI Krzysztof POLSKI KLUB MTB + 00:04:11
11 78 POL19820927 KWIL Paweł BEAT BIKE 3 OKR
75 POL19760905 PRÓCHNICKI Piotr VELMAR DNF
77 POL19821005 KWIATKOWSKI Krzysztof BEAT BIKE DNF
83 POL19761024 KRYSTOSIAK Michał DNF

Masters II

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 408 POL19650315 DZIEDZIC Piotr UKS BRZEZINY MTB XC.PL 00:32:31
2 409 POL19630331 BIAŁEK Tomasz RKS FAMILY ACTIVE + 00:04:42
3 410 POL19750710 KLAUS Albert + 00:07:54

MISTRZOSTWA SZKÓŁ URSYNOWA MTB 2014

M-ce SZKOŁA
1 Szkoła Podstawowa nr 313 Warszawa-Ursynów
2 Szkoła Podstawowa nr 16 Warszawa-Ursynów
3 Szkoła Podstawowa nr 9 Warszawa-Ursynów
4 Szkoła Podstawowa nr 340 Warszawa-Ursynów