Klasyfikacja końcowa Pucharu Mazowsza MTB XC 2014

21 września 2014

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją końcową Pucharu Mazowsza MTB XC 2014.

ŻAK

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 134 POL20020621 GAJEWSKI Dominik SK BANK TEAM 95 25 25 25 20
2 132 POL20030726 LACH Kamil UKK HURAGAN WOŁOMIN 66 20 11 20 15
3 138 POL20020927 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 39 15 12 12
4 131 POL20021026 NOWACKI Mikołaj UKK HURAGAN WOŁOMIN 33 12 10 11
5 157 POL20020406 POMIAN Szymon UKS WYGODA BIAŁYSTOK 25 25
6 343 POL20030707 SKWARKA Dawid BRZEZINYMTB.PL 25 15 10
7 133 POL20030317 KOT Julian SANTE BSA WHISTLE TEAM 24 11 13
8 53 POL20030309 ŚWIDERSKI Cyprian GKK OPTY-MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 23 15 8
9 74 POL20030507 KUSZA Gracjan SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 20 20
10 136 POL20050326 MAGIERSKI Patryk LKK LUKS SŁAWNO 20 10 10
11 141 POL20040421 PETRYSZYN Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN 20 9 11
12 137 POL20030916 MAGIERSKI Szymon LKK LUKS SŁAWNO 17 8 9
13 135 POL20030621 MELKA Mateusz LKK LUKS SŁAWNO 14 6 8
14 149 POL20020426 ROSOCHACKI Dawid KK CYKLON WARSZAWA 14 14
15 76 POL20020807 NOWAK Przemysław OSP PETRYKOZY 12 12
16 142 POL20050205 ZAJĄC Konrad WARSZAWA 10 7 3
17 155 POL20041110 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 9 9
18 144 POL20051015 LACHOWICZ Szymon WARSZAWA 9 9
19 143 POL20050317 FASZCZEWSKI Antoni WARSZAWA 8 8
20 139 BOGUSŁAWSKI Maciej LKK LUKS SŁAWNO 7 7
21 151 POL20050821 NIGOT Cezary WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 7
22 61 POL20040303 SOŁTYS Szymon BARCZEWO 7 7
23 158 POL20050317 FASZCZEWSKi Antoni SP 16 Warszawa 6 6
24 148 POL20040922 FANGRAT Dominik BRZEZINYMTB.PL 5 5
25 140 POL20061120 SMOLIŃSKI Samuel Cyklon 5 5
26 150 POL20021208 SZYNDLER Wiktor SP 9 Warszawa 4 4
27 159 POL20021109 WOIŃSKI Leon 3 3
28 160 POL20051024 KARDYŃSKI MAciej SP 340 Warszawa 2 2
29 156 POL20020627 ZAGÓRSKI Franciszek SP 313 Warszawa 2 2
30 146 POL20050508 OKONIEWSKI Maciej SP 16 Warszawa 1 1
31 153 POL20030811 ORLIK Michał SP 313 Warszawa 1 1
32 154 POL20051129 ORLIK Maciej SP 313 Warszawa 1 1

ŻACZKA

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 344 POL20050824 ZAGÓRSKA Pola SP 313 Warszawa 25 25
2 79 POL20030929 KRZYSZTOFIK Izabela PRYMUSOWA WOLA 25 25
3 342 POL20020930 JANIKOWSKA Weronika SANTE BSA WHISTLE TEAM 25 25

MŁODZIK

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 241 POL20021002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 75 25 15 15 20
2 249 POL20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 65 20 20 25
3 257 POL20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 36 11 25
4 251 POL20010319 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 32 11 9 12
5 152 POL20000331 BIEDROŃCZYK Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 25 25
6 255 POL20001222 KUCHAREK Dominik RKS FAMILY ACTIVE 25 10 15
7 246 POL20011012 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 22 15 7
8 253 POL20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 21 12 9
9 258 POL20000306 BOJARCZAJK Damina UKS WYGODA BIAŁYSTOK 20 8 12
10 259 POL20000115 TOMKIEL Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 20 20
11 243 POL20001222 PASTOR Wojciech SANTE BSA WHISTLE TEAM 18 9 2 7
12 252 POL20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA 16 10 6
13 244 POL20000815 ZACH Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN 16 4 8 4
14 262 POL20001116 RAFALKSKI Igor WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 15 5 10
15 245 POL20000225 BORKOWSKI Krzysztof 14 8 1 5
16 261 POL20010920 JAKUBOWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 12 3 9
17 155 POL20000925 POLATYŃSKI Maciej SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 12 12
18 250 POL20010530 SAPIEJA Michał LKK LUKS SŁAWNO 12 4 8
19 153 POL20000821 BALA Dawid KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 11 11
20 271 POL20000623 NIEWIAROWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 11 11
21 150 POL20010720 DZIEWA Jakub KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 10 10
22 256 POL20001115 FRIEMANN Stanisław RKS FAMILY ACTIVE 10 4 6
23 158 POL20000303 KRZYSZTOFIK Paweł LKK LUKS SŁAWNO 7 7
24 248 POL20000522 URAZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO 7 7
25 159 POL20011123 PIECZYŃSKI Grzegorz LKK LUKS SŁAWNO 6 6
26 247 POL20011224 SKOCZEK Łukasz LKK LUKS SŁAWNO 6 6
27 242 POL20010701 NOCEŃ Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM 5 5
28 274 POL20000217 BŁAŹDZIEWICZ Piotr GIM 11 Warszawa 4 4
29 264 POL20010521 OLSZEWSKI Grzegorz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 3 3
30 265 POL20010704 JURASZ Dawid GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 2 2
31 269 POL20010830 KOWALCZYK Tomasz GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 1 1
32 266 POL20010111 PONDER Patryk GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK MAZ. 1 1

MŁODZICZKA

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 224 POL20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO 85 20 20 20 25
2 223 POL20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 75 25 25 25
3 222 POL20010205 LACH Aleksandra UKK HURAGAN WOŁOMIN 56 11 10 15 20
4 221 POL20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 27 12 15
5 226 POL20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 27 15 12
6 232 POL20010819 PAPIERNIK Hanna UKS WYGODA BIAŁYSTOK 24 9 15
7 149 POL20000516 SIARKA Oliwia UKS RABA WYŻNA PODSARNIE 12 12
8 229 POL20010523 KRÓL Zuzanna LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 12 12
9 145 POL20001107 DUKARSKA Dominika SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 11 11
10 228 POL20000222 OŁDAK Oliwia RKS FAMILY ACTIVE 11 11
11 343 POL20000625 ZAGÓRSKA Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 11 11
12 227 POL20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 10
13 230 POL20001114 MATUSZEWSKA Kinga UKK HURAGAN WOŁOMIN 10 10
14 345 POL20010919 JARZĘBOWSKA Maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 10
15 231 POL20010118 WAWER Wiktoria UKS WYGODA BIAŁYSTOK 8 8

JUNIORKA (*JUNIORKA MŁODSZA)

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 165 POL19980919 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 78 20 8 25 25
2 163 POL19981223 CHOJECKA Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 70 25 5 20 20
3 305 POL19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 41 11 15 15
4 164 POL19990407 SAPIEJA Ewa LKK LUKS SŁAWNO 34 8 3 12 11
5 109 POL19980708 KLIMCZAK Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 26 15 11
6 3 POL19961004 DROŻDZIOK Marlena SMKK BIOAM LEGNICA 25 25
7 8 POL19971120 WOJTYŁA Gabriela UKS GOODMAN SOKÓŁ ZATOR 20 20
8 166 POL19961010 POWAŁKA Sylwia SK BANK TEAM 19 9 10
9 2 POL19960806 JASTRZĘBSKA Agnieszka SMKK BIOAM LEGNICA 15 15
10 106 POL19981104 WITEK Karolina LKK START TOMASZÓW MAZ. 15 3 12
11 6 POL19961212 KONIECZNA Aleksandra MTB TEAM RMF FM ROCKSTAR 12 12
12 167 POL19970105 BIAŁEK Weronika SK BANK TEAM 12 12
13 170 POL19991224 KRYŃSKA Edyta UKS WYGODA BIAŁYSTOK 11 11
14 103 POL19981204 SIARKA Estera UKS RABA WYŻNA PODSARNIE 10 10
15 162 POL19970904 RUDNIK Karolina SK BANK TEAM 10 10
16 105 POL19990619 ŚWIERCZYŃSKA Patrycja LKK START TOMASZÓW MAZ. 9 9
17 104 POL19990927 BAJOŁEK Klaudia KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 7 7
18 5 POL19970320 ŚLEPOWROŃSKA Klaudia MTB SILESIA RYBNIK 6 6
19 101 POL19980423 KRUK Karina KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 4 4
20 10 POL19970713 KARKULA Kaja KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 4 4
21 102 POL19990704 WLOCH Karolina UKS GOODMAN SOKÓŁ ZATOR 3 3

JUNIOR MŁODSZY

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 302 POL19980424 BUDZIŃSKI Tomasz INTERGAL COLLECTIONS – LKK LUKS SŁAWNO 62 25 12 25
2 304 POL19980424 BUDZIŃSKI Marcin INTERGAL COLLECTIONS – LKK LUKS SŁAWNO 55 20 20 15
3 313 POL19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA 52 8 4 20 20
4 318 POL19980914 KONOFAŁ Sebastian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 37 12 25
5 301 POL19990219 NOWAKOWSKI DAMIAN LKK LUKS SŁAWNO 35 10 10 4 11
6 307 POL19980926 KAROLONEK ALBERT SANTE BSA WHISTLE TEAM 35 15 8 12
7 188 POL19980301 JONA Dawid GK GLIWICE BIKE ATELIER 25 25
8 191 POL19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK START TOMASZÓW MAZ. 23 11 12
9 310 POL19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 20 3 11 6
10 308 POL19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 10 10
11 316 POL19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 16 7 9
12 306 POL19990602 PETRYSZYN Michał UKK HURAGAN WOŁOMIN 16 5 8 3
13 194 POL19980426 DZIADKOWIEC Bartosz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 15 15
14 311 POL19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA 15 6 9
15 329 POL19980617 KADŁUBOWSKI Krzystzof UKS WYGODA BIAŁYSTOK 15 15
16 309 POL19980929 CHMIELEWSKI Maciej PROLOG JABŁONNA 11 4 7
17 329 POL19990616 KRYSIEWICZ Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 11 11
18 317 POL19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 4 6
19 198 POL19980617 ŚCIERSKI Maciej MTB SILESIA RYBNIK 9 9
20 312 POL19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA 9 9
21 315 POL19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE 8 3 5
22 329 POL19981007 PACHOLCZAK Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8
23 184 POL19990914 MATYJASZCZYK Filip UNIQA LKKG BGŻ LUBLIN 7 7
24 329 POL19990517 MOZOLEWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 7 7
25 193 POL19990803 ŻUR Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 6 6
26 199 POL19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁBRZYCH 5 5
27 303 POL19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 2 3
28 329 POL19981115 LESIEWICZ Daniel LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 5 5
29 195 POL19990910 HUDYKA Albert KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ 4 4
30 189 POL19980903 KUBIAK Daniel SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 3 3
31 192 POL19980525 BAL Michał KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 3 3
32 300 POL19981210 KABACIK Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM 2 2
33 77 POL19980205 JAKUBCZYK Szymon SOŁEK 2 2
34 55 POL19981122 BARUL Dawid BIELOWICE 2 2
35 314 POL19980516 DZIEDZIC Waldemar UKS BRZEZINY MTB XC.PL 1 1

JUNIOR

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 105 POL19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 63 20 7 11 25
2 106 POL19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 54 9 25 20
3 114 POL19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 33 8 10 15
4 108 POL19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 30 10 20
5 85 POL19970907 BOGUSŁAWSKI Marceli INTEGRAL COLLECTIONS SŁAWNO 25 25
6 101 POL19960212 KĄKOLEWSKI Mateusz SANTE BSA WHISTLE TEAM 25 25
7 111 POL19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 22 7 3 12
8 104 POL19970601 MOLENDA Bartosz UKK HURAGAN WOŁOMIN 21 6 15
9 92 POL19960725 ZAMROŻNIAK Jakub KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ 20 20
10 100 POL19960617 SIARKA Adrian SANTE BSA WHISTLE TEAM 15 15
11 102 POL19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO 15 15
12 98 POL19970904 HELTA Filip KKW JAMA WAŁBRZYCH 12 12
13 103 POL19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO 12 12
14 116 POL19970413 ZIMNOCH Marcin UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
15 97 POL19960421 BANAŚ Mateusz KKW JAMA WAŁBRZYCH 11 11
16 107 POL19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 11 11
17 93 POL19970605 HUDYKA Wiktor KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ 10 10
18 112 POL19960924 GLANZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 9 9
19 94 POL19960904 PRUDŁO Paweł UKS GOODMAN SOKÓŁ ZATOR 9 9
20 95 POL19970827 TOPOR Michał KS MTB 8 8
21 86 POL19961205 DESKA Adam SUPERIOR MTB ENERGY TEAM 6 6
22 83 POL19970629 JABŁOŃSKI Michał KS MTB 5 5
23 100 POL19960809 KRAWCZYK Adrian 5 5
24 89 POL19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
25 99 POL19960531 BISEK Emil KKW JAMA WAŁBRZYCH 3 3
77 POL19970730 STĘPIEŃ Piotr SITOWA 3 3

ELITA MĘŻCZYZN (*U23)

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 12 POL19811011 RĘKAWEK Radosław KROSS RACING TEAM 60 25 10 25
2 4 POL19920809 JEZIORSKI Maciej SANTE BSA WHISTLE TEAM 52 15 12 25
3 17 POL19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 40 20 20
4 21 POL19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 39 12 7 20
5 13 POL19790326 WOLCENDORF Jarosław JAKOBCYCLES.COM 35 5 15 15
6 26 POL19930825 WAWAK Bartłomiej MTB TEAM UCI JBG-2 PROFESSIONAL 25 25
7 9 POL19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA 25 3 11 11
8 28 POL19950215 KONWA Piotr 4F RACING TEAM 20 20
9 14 POL19750205 WOLCENDORF Jakub JAKOBCYCLES.COM 19 10 9
10 10 POL19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 18 8 10
11 15 POL19930924 GOSZCZY7ŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 18 2 7 9
12 10 POL19901201 KAWALEC Marcin SANTE BSA WHISTLE TEAM 15 15
13 27 POL19881218 BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM 12 12
14 38 POL19940522 PRZEKOP Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
16 16 POL19900323 PIHULAK Łukasz MTB SILESIA RYBNIK 11 11
17 22 POL19780703 MIODUSZEWSKI Artur MBIKE RETRO TEAM 11 11
18 37 POL19870207 KLECZAJ Jarosław BIKE SHOP RADOM TEAM 10 10
19 6 POL19940326 LASZCZYK Mateusz LKK LUKS SŁAWNO 9 9
20 5 POL19951109 ADAMKIEWICZ Patryk SANTE BSA WHISTLE TEAM 9 9
21 3 POL19880923 MIAZGA Artur NIESTOWARZYSZONY 8 8
22 33 POL19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8
23 73 POL19900827 JANAS Marek SANTE BSA WHISTLE TEAM 8 8
24 8 POL19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA 7 7
25 41 POL19870922 WYSOCKI Tomasz OBST 7 7
26 15 POL19951207 PIHULAK Mateusz MTB SILESIA RYBNIK 6 6
27 11 POL19930809 GRĘDA Aleksander New Age Fitness Sklep rowerowy.pl 6 6
28 16 POL19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 6 6
29 36 POL19870108 ZAKOWICZ Paweł 6 6
30 20 POL19940326 DEMKOWSKI Beniamin KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT 5 5
31 73 POL19900827 JANAS Marek SANTE BSA WHISTLE TEAM 5 5
32 40 POL19920629 KOZAK Artur 5 5
33 20 POL19850910 ŁYJAK Łukasz KK Cyklon Warszawa 4 4
34 18 POL19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE BSA WHISTLE TEAM 4 4
35 23 POL19940105 BAL Tomasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 4 4
36 14 POL19900429 ABSALON Maciej MTB SILESIA RYBNIK 4 4
37 2 POL19950327 KALUŻNY Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
38 25 POL19920906 BRZOZOWSKI Mateusz SPEC BIKE RACING TEAM 3 3
39 23 POL19921102 BACHAROWSKI Jakub AirBike 2 2
40 5 POL19900622 MIŚKIEWICZ Dawid LKK LUKS SŁAWNO 1 1
41 2 POL19950327 KALUŻNY Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 1
42 1 POL19870127 CHOWANIEC Sebastian INTERCARS S.A 1 1

ELITA KOBIET

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 200 POL19911216 BAZAŃSKA Marta SANTE BSA WHISTLE TEAM 60 20 20 20
2 95 POL19930322 TUROBOŚ Marta INTEGRAL COLLECTIONS SŁAWNO 50 25 25
3 201 POL19820203 BACIŃSKA Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 25
4 207 POL19750710 WARCZYK Dorota LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 25 25
5 99 POL19950328 MALINKIEWICZ Rita UKS GOODMAN SOKÓŁ ZATOR 20 20
6 202 POL19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA 15 15
7 102 POL19940409 PODGÓRSKA Aleksandra SANTE BSA WHISTLE TEAM 15 15
8 35 POL19780518 KRZYMOWSKA Marta KK CYKLON WARSZAWA 15 15
9 204 POL19691103 CHMIELEWSKA Magdalena WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 12 12
10 103 POL19950416 CIERLUK Karolina SMKK BIOAM LEGNICA 12 12
11 203 POL19810728 RAINKA STELMASZCZYK Olga AK++D+ 11 11
12 96 POL19920526 DRABIK Dagmara CHOMA TEAM TSR 11 11
13 97 POL19950316 BAL Agnieszka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA 10 10
14 101 POL19940207 STASZEL Stefania SANTE BSA WHISTLE TEAM 9 9
15 21 POL19870317 JANIAK Kinga MAXX BIKE TEAM 8 8

MASTERS I

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 71 POL19830409 ABRAMCZYK Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 55 20 20 15
2 68 POL19770617 KULIK Marek Uniqa LKKG BGZ Lublin 50 25 25
3 74 POL19761223 OSTROWSKI Adam SKLEPROWEROWY.PL 40 15 25
4 31 POL19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr KOMOBIKE 25 25
5 32 POL19820401 CZAPLIŃSKI Jan KOMOBIKE SCOTT 20 12 8
7 79 POL19810606 ORZEŁ Grzegorz UNIQA LKKG BGŻ LUBLIN 20 20
8 85 POL19830809 RZĄDCA Jacek TREZADO BIKETIRES 20 20
9 66 POL19840326 SZEWCZYK Marcin Ośka Warszawa 18 11 7
10 63 POL19770319 ZIELIŃSKI Arkadiusz 16 6 10
11 70 POL19781004 KNAPCZYK Piotr New Age Fitness Sklep rowerowy.pl 15 15
12 83 POL19830607 SZTEMBIS Michał UNIQA LKKG BGŻ LUBLIN 15 15
13 65 POL19780430 KAMIŃSKI Przemysław Polski Klub MTB 12 12
14 79 POL19810161 MARCZAK Kamil BIKETIRES.PL/BIKETAXI.PL 12 12
15 81 POL19760920 ŚWIDERSKI Michał TREZADO BIKETIRES.DZ 12 12
16 80 JURKOWSKI Tomasz POTWORY 11 11
17 75 POL19760905 PRÓCHNICKI Piotr AIRBIKE 11 11
18 81 POL19780511 ABRAMCZYK Roman TERZADO BIKETIRES 10 10
19 19 POL19780903 CYGAN Szymon KK CYKLON WARSZAWA 10 10
20 82 POL19820808 DŁUGOŁĘCKI Marek KOMOBIKE SCOTT 9 9
21 62 POL19760328 STELMASZCZYK Arkadiusz AK++D+ 9 9
22 61 POL19771122 SMOLIŃSKI Krzysztof Cyklon 8 8
23 67 POL19780824 NAPIÓRSKOWSKI Marcin IBOX GRAVITAN MTB TEAM 7 7
24 84 POL19781109 POLITOWSKI Krzysztof POLSKI KLUB MTB 6 6
25 78 POL19820927 KWIL Paweł BEAT BIKE 5 5
26 72 POL19760628 WAŚLICKI Krzysztof KK Cyklon Warszawa 5 5
27 64 POL19810830 BARABASZ Michał 4 4

MASTERS II

M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT WESOŁA SŁAWNO KOBYŁKA WARSZAWA
1 403 POL19650315 DZIEDZIC Piotr UKS BRZEZINY MTB XC.PL 70 20 25 25
2 400 POL19700324 KOWALSKI Ireneusz SUPERDROB BIKE TEAM 35 15 20
3 402 POL19721113 WACH Marek LKK LUKS SŁAWNO 30 10 20
4 407 POL19740303 BRZYSKI Rafał BDC RETRO MTB TEAM 25 25
5 89 POL19681130 MUŚ Wojciech GK VIKTORIA RYBNIK 25 25
6 409 POL19630331 BIAŁEK Tomasz RKS FAMILY ACTIVE 20 20
7 88 POL19711021 MICHOŃ Sławomir LKK LUKS SŁAWNO 15 15
8 410 POL19750710 KLAUS Albert 15 15
9 404 POL19660324 PRZESŁAW Artur PATNET TEAM 12 12
10 405 POL19701029 SERWATKA Robert GOGGLE PAE 11 11
11 406 POL19711128 DAMAZ Arkadiusz AK++D+ 9 9
12 401 POL19740811 KAROLIK Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8