Wyniki z Kobyłki

7 września 2013

wyniki

07.09.2013 KOBYŁKA – VI EDYCJA
WYNIKI
ŻAK – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:24:36
2 169 20010814 BIERNACKI Filip RKS FAMILY ACTIVE + 00:00:44
3 172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:00
4 165 20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO + 00:02:01
5 163 20020621 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE + 00:03:52
6 174 20010306 SOSZKA Jakub VMAX MIŃSK MAZOWIECKI + 00:05:19
7 206 20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA + 00:05:30
8 146 20010101 NOCEŃ Maciej SANTE BSA TOUR + 00:06:11
9 166 20020927 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:11
10 175 20010423 KUSIAK Szymon 1 OKR
11 217 20040421 PETRYSZYN Maciej UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 1 OKR
12 176 20031222 GAJDULEWICZ Mateusz 2 OKR
13 177 20041111 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
ŻAK – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:24:36
I WICEMISTRZ WARSZAWY
172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:00
II WICEMISTRZ WARSZAWY
146 20010101 NOCEŃ Maciej SANTE BSA TOUR + 00:06:11
3 175 20010423 KUSIAK Szymon 1 OKR
4 176 20031222 GAJDULEWICZ Mateusz 2 OKR
5 177 20041111 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
ŻACZKA – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 211 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:21:16
2 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:23
3 183 20020412 MOCHOLA Martyna LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:06:10
ŻACZKA – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZYNI WARSZAWY
211 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:21:16
I WICEMISTRZYNI WARSZAWY
181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:23
II WICEMISTRZYNI WARSZAWY
183 20020412 MOCHOLA Martyna LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:06:10
MŁODZIK – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 300 19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 00:29:40
2 323* 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:30
3 305* 19990310 BUDNY Artur UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:19
4 316* 19990415 BURCZAK Dawid LKK „WARMIA” BISKUPIEC + 00:01:59
5 314* 19990303 BALCER Bartłomiej LKK „WARMIA” BISKUPIEC + 00:02:13
6 319* 19990906 NALEPA Michał MSR MRĄGOWO + 00:02:30
7 313* 19990611 KWIATKOWSKI Jan GKK OPTY-MAZOWSZE + 00:03:20
8 322* 19990415 GOSKO Michał LUK KOLARSKI EŁK + 00:03:22
9 306* 19990602 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:03:26
10 320* 20011012 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:35
11 310* 19990624 SUPERA Eryk UKS INTER-SOLAR + 00:03:58
12 318* 20000307 SZAŁACHOWSKI Wojciech MSR MRĄGOWO + 00:05:02
13 312* 19990906 WANGIN Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE + 00:05:02
14 307* 19990831 NOCEŃ Adam SANTE – BSA TOUR + 00:05:26
15 321* 19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:00
16 42 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO + 00:07:05
17 41* 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:07:12
18 301* 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE + 00:07:59
19 303* 19990214 ORYNEK RAFAŁ LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 00:08:15
20 308* 19991022 MIAZGA Jan SANTE – BSA TOUR + 00:08:33
21 315* 20000403 CHODAŃ Maciej LKK „WARMIA” BISKUPIEC + 00:11:07
22 40* 20000209 CIECHOMSKI Ignacy KS „OLIMPIC” PIASECZNO + 00:11:52
23 309* 20000830 ŁAZARCZYK Adrian SANTE – BSA TOUR + 00:16:13
24 302* 20000319 KOŁASIŃSKI KACEPR LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 00:19:10
25 304* 20000727 JANKOWSKI Patryk LUKS TRÓJKA PIASECZNO 1 OKR
311* 19990720 MATUSZCZAK Karol GKK OPTY-MAZOWSZE DNF
317* 20000114 KWAŚNIEWSKI Dominik MSR MRĄGOWO DNF
MŁODZIK – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
323* 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:30:10
I WICEMISTRZ WARSZAWY
320* 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:05
II WICEMISTRZ WARSZAWY
307* 19990831 NOCEŃ Adam SANTE – BSA TOUR + 00:04:56
4 321* 19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:30
5 41* 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:06:42
6 308* 19991022 MIAZGA Jan SANTE – BSA TOUR + 00:08:03
7 309* 20000830 ŁAZARCZYK Adrian SANTE – BSA TOUR + 00:15:43
MŁODZICZKA – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 350 19990619 ŚWIERCZYŃSKA Patrycja LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 00:37:36
2 351* 20000221 TYSZKA Weronika RKS FAMILY ACTIVE + 00:01:19
3 153 20000112 KSYTA Izabela LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:24
4 356* 20000323 JASKÓLSKA Marta LKK „WARMIA” BISKUPIEC + 00:07:24
5 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO + 00:09:35
6 264* 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:10:24
7 215 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 1 OKR
8 359* 19990726 WAWER Łucja LUK KOLARSKI EŁK 1 OKR
9 358* 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
10 353* 20000714 TOKAJ Paulina LUKS TRÓJKA PIASECZNO 2 OKR
11 355* 20000704 GRYGAS Emilia LKK „WARMIA” BISKUPIEC 2 OKR
352* 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN DNF
354* 20000701 MAJEWSKA Oliwia SANTE – BSA TOUR DNF
357* 19990126 KAMIENIECKA Maria MSR MRĄGOWO DNF
MŁODZICZKA – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZYNI WARSZAWY
264* 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:47:16
II WICEMISTRZYNI WARSZAWY
358* 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
354* 20000701 MAJEWSKA Oliwia SANTE – BSA TOUR DNF
JUNIOR MŁODSZY – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:57:25
2 239 19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:39
3 126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:40
4 259 19981102 ŻÓŁCIK Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:23
5 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA + 00:05:20
6 250 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:06:31
7 252 19980204 KOŚCIECHA Mateusz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:08:02
8 128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA + 00:10:54
9 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:05
10 256 19980306 Borowiecki Jan DAZAR OLIMPIC Piaseczno + 00:16:01
11 238 19980815 CIESIELSKI Cezary UKS INTER-SOLAR + 00:20:43
12 258 19981210 KABACIK Maciej SANTE BSA TOUR 1 OKR
13 251 19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 1 OKR
257 19980324 CHMIELEWSKI Maciej SANTE BSA TOUR
JUNIOR MŁODSZY – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
1 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:57:25
I WICEMISTRZ WARSZAWY
2 239 19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:39
I WICEMISTRZ WARSZAWY
259 19981102 ŻÓŁCIK Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:23
4 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:05
5 238 19980815 CIESIELSKI Cezary UKS INTER-SOLAR + 00:20:43
JUNIORKA MŁODSZA – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:49:13
2 198 19981223 CHOJECKA Karolina UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:03:36
3 193 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:05:25
4 196 19981109 WITEK Karolina LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:10:00
5 233 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:36
6 232 19980111 ZGORZELSKA Kinga SANTE BSA TOUR 1 OKR
JUNIORKA MŁODSZA – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZYNI WARSZAWY
191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:49:13
I WICEMISTRZYNI WARSZAWY
233 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:12:36
II WICEMISTRZYNI WARSZAWY
232 19980111 ZGORZELSKA Kinga SANTE BSA TOUR 1 OKR
JUNIOR – PUCHAR MAZOWSZA XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO 01:10:01
2 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:14
3 116 19960831 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR + 00:03:03
4 112 19960212 KĄKOLEWSKI Matuesz SANTE BSA TOUR + 00:03:14
5 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:05:52
6 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:08:10
7 108 19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:19:02
8 278 19960505 RUTKOWSKI Szymon SANTE BSA TOUR 1 OKR
120 19960904 HEBA Piotr DNF
JUNIOR – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 01:12:15
116 19960831 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR + 00:00:49
112 19960212 KĄKOLEWSKI Matuesz SANTE BSA TOUR + 00:01:00
3 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:38
4 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:05:56
5 108 19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:16:48
6 278 19960505 RUTKOWSKI Szymon SANTE BSA TOUR 1 OKR
120 19960904 HEBA Piotr DNF
ELITA MĘŻCZYZN                                                                                                                                                                        PUCHAR  MAZOWSZA XC – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr 19 Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
18 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 01:04:33
I WICEMISTRZ WARSZAWY
271 19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:59
II WICEMISTRZ WARSZAWY
249 19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:01:18
3 237 19890131 PERZYNA Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:04:16
4 13 19930923 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:09:17
5 280 19870408 OWCZAREK Bartosz KLIWER BIKE TEAM + 00:10:03
6 223 19941102 ADRJANOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA + 00:10:49
7 279 19870511 HARLA Michał + 00:14:52
8 9 19940209 BORUCKI Kamil NIEZRZESZONY 1 OKR
9 281 19920225 OKŁA JAKUB KLIWER BIKE TEAM 1 OKR
10 236 19941024 MIAZGA Jerzy SANTE BSA TOUR 2 OKR
2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA DNF
11 19911012 BRZEZIŃSKI Maciej BANASZEK DUDA JAMIS TEAM DNF
15 19840326 SZEWCZYK Marcin OŚKA WARSZAWA DNF
ELITA KOBIET                                                                                                                                                                    PUCHAR  MAZOWSZA XC – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZYNI WARSZAWY
33 19820203 BACIŃSKA Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 01:06:40
I WICEMISTRZYNI WARSZAWY
29 19750710 WARCZYK Dorota LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:02:19
II WICEMISTRZYNI WARSZAWY
26 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA + 00:03:10
4 31 19941125 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY + 00:05:17
MASTERS I                                                                                                                                                                                 PUCHAR  MAZOWSZA XC – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
282 19820808 DŁUGOŁĘCKI MAREK KOMOBIKE SCOTT 01:12:09
I WICEMISTRZ WARSZAWY
276 19830409 ABRAMCZYK Piotr + 00:04:26
II WICEMISTRZ WARSZAWY
277 19830809 RZĄDCA Jacek Retro Mbike + 00:14:48
4 283 19820401 CZAPLIŃSKI Jan KOMOBIKE SCOTT + 00:16:04
234 19761108 POWAŁA Sylwester DNF
MASTERS II                                                                                                                                                                                 PUCHAR  MAZOWSZA XC – MISTRZOSTWA WARSZAWY XC
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
MISTRZ WARSZAWY
90 19650315 DZIEDZIC Piotr UKS INTER-SOLAR 01:04:48
I WICEMISTRZ WARSZAWY
235 19710409 TOMASZEWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR