Wyniki 5 edycji PM w Cegłowie

1 września 2013

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami 5 edycji Pucharu Mazowsza MTB XC 2013 w Cegłowie:

WYNIKI
ŻAK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 165 2001 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 00:09:07
2 161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:35
3 163 20020621 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE + 00:00:54
4 174 20010306 SOSZKA Jakub VMAX MIŃSK MAZOWIECKI + 00:00:55
5 206 20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA + 00:02:55
6 217 2004 PETRYSZYN Maciej UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:04:27
7 173 20030124 KWAŚNY Łukasz + 00:05:30
ŻACZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 211 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:09:56
2 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:11
3 182 20011013 NOWAK Ewelina VMAX Mińsk Mazowiecki + 00:01:28
4 183 20020412 MOCHOLA Martyna LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:01:36
5 185 20050515 MADAJCZAK Aleksandra PROLOG JABŁONNA + 00:08:14
6 184 20021028 SIERHEJ Zuzannna
MŁODZIK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 52 19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 00:18:20
2 57 19990310 BUDNY Artur UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:04
3 42 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:28
4 59 19990702 GAŃKO Antoni MIŃSK MAZ./SANTE BSE + 00:01:17
5 218 19990602 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:43
6 58 19990420 ZALEWSKI Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:56
7 56 20000419 GŁOGOWSKI Gabriel PROLOG JABŁONNA + 00:03:57
8 40 20000209 CIECHOMSKI Ignacy KS „OLIMPIC” PIASECZNO + 00:05:42
9 55 19990819 PYCKA Marcin Warszawa + 00:06:46
10 50 20000923 NOWAK Przemysław VMAX Mińsk Mazowiecki + 00:06:52
11 49 19990902 KWAŚNY Paweł VMAX Mińsk Mazowiecki + 00:08:46
MŁODZICZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 261 19990619 ŚWIERCZYŃSKA Patrycja LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 00:09:00
2 157 20000221 TYSZKA Weronika RKS FAMILY ACTIVE + 00:00:31
3 153 20000112 KSYTA Izabela LKK LUKS SŁAWNO + 00:01:01
4 215 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO + 00:01:24
5 262 19990705 TOMASZYCKA Małgorzata VMAX MIŃSK MAZOWIECKI + 00:01:30
6 150 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:02:10
7 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO + 00:02:14
8 264 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:21
9 263 20000413 WIERCIOCH Izabela VMAX MIŃSK MAZOWIECKI + 00:02:24
JUNIOR MŁODSZY
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 147 19970907 BOGUSŁAWSKI Marceli LKK LUKS SŁAWNO 00:27:44
2 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:29
3 148 19980424 BUDZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO + 00:03:22
4 126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:04:08
5 149 19980424 BUDZIŃSKI Marcin LKK LUKS SŁAWNO + 00:05:19
6 250 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA + 00:08:07
7 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA + 00:08:25
8 252 19980204 KOŚCIECHA Mateusz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 1 OKR
9 136 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
10 253 19980509 DĄBROWSKI Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
11 254 19981007 PACHOLCZAK Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
12 255 19971113 REK Maciej VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 2 OKR
13 145 19970303 PAŁDYNA Karol VMAX Mińsk Mazowiecki 2 OKR
14 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2 OKR
15 251 19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 3 OKR
128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA DNF
JUNIORKA MŁODSZA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:20:44
2 193 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:00:40
3 198 19981223 CHOJECKA Karolina UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN + 00:01:33
4 196 19981109 WITEK Karolina LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:01:59
5 155 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
JUNIOR
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 118 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO 00:41:10
2 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:00:44
3 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO + 00:00:55
4 116 19960831 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR + 00:02:25
5 106 19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:02
6 107 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:10
7 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:42
8 112 19960212 KĄKOLEWSKI Matuesz SANTE BSA TOUR + 00:04:35
9 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
10 110 19960625 KRZACZEK Artur KS „OLIMPIC” PIASECZNO 2 OKR
11 119 19950407 CHMIELEWSKI Sebastian MIŃSK MAZOWIECKI 3 OKR
226 19961216 ŁAZIUK Piotr VMAX MIŃSK MAZOWIECKI DNF
ELITA KOBIET
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 30 19930322 TUROBOŚ Marta LKK LUKS SŁAWNO 00:30:25
2 33 19820203 BACIŃSKA Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:03:23
3 29 19750710 WARCZYK Dorota LKK „START” TOMASZÓW MAZ. + 00:04:56
ELITA MĘŻCZYZN
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA 00:40:28
2 227 19820518 GIERCZAK Przemysław LKK LUKS SŁAWNO + 00:00:43
3 13 1993 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI + 00:02:07
4 231 19941214 BORKOWSKI Adam VMAX MIŃSK MAZOWIECKI + 00:02:53
5 228 19890816 STANIK Jarosław LKK LUKS SŁAWNO + 00:04:46
6 19 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1 OKR
7 229 1990 MIŚKIEWICZ DAWID LKK LUKS SŁAWNO 1 OKR
MASTERS I
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 230 19770302 ROMAN Paweł WKRĘCENI RACING TEAM 00:42:15
MASTERS II
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 89 19670307 RYTEL Andrzej 00:43:35
PENSJONARIUSZE DOS JEDLINA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub CZAS
1 JADKIEWICZ Robert DOS JEDLINA 00:03:00
2 PERKOSKI Robert DOS JEDLINA 00:03:15
3 SZCZYGIEŁ Kazimierz DOS JEDLINA 00:03:23
4 CZAPLIŃSKI Wacław DOS JEDLINA 00:03:54