Końcowa klasyfikacja Pucharu Mazowsza MTB XC 2013

15 września 2013

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją końcową Pucharu Mazowsza MTB XC 2013.

                 
U
r
s
y
n
ó
w
W
e
s
o
ł
a
J
a
b
ł
o
n
n
a
O
k
u
n
i
e
w
C
e
g
ł
ó
w
K
o
b
y
ł
k
a
U
r
s
y
n
ó
w
II
PUCHAR MAZOWSZA MTB XC 2013  
KLASYFIKACJA GENERALNA  
                 
po 6 etapach  
ŻAK                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT                
1 161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   145   25 25 15 20 25 25 25
2 165 20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO   127   20   25 25 25 12 20
3 169 20010814 BIERNACKI FILIP RKS FAMILY ACTIVE   71     15 12 12   20 12
4 163 20020621 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE   66   11   7 11 15 11 11
5 162 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   55   15 20 20        
6 172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   49     11 8     15 15
7 206 20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA   39       9   11 9 10
8 174 20010306 SOSZKA Jakub VMAX Mińsk Mazowiecki   37         15 12 10  
9 160   CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   24   12 12          
10 166 20020927 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   24   9 8       7  
11 170 20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK   20     10 10        
12 173 20030124 KWAŚNY Łukasz   19         10 9    
13 220   GAIŃSKI Jakub PROLOG JABŁONNA   15   10   5        
14 217 20040421 PETRYSZYN Maciej UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   15           10 5  
15 224 20010330 DĄBSKI Patryk SANTE – BSA TOUR   11       11        
16 176 20031222 GAJDULEWICZ Mateusz   10             4 6
17 171 2001 BANY Radosław KS „OLIMPIC” PIASECZNO   9     9          
18 177 20041111 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   9             4 5
19 287 20030309 ŚWIDERSKI Cyprian TREZADOBIKETIRES.pl   9               9
20 167   ZALEWSKI Eryk ROWEREK EU   8   8            
21 146 20010101 NOCEŃ Maciej SANTE BSA TOUR   8             8  
22 178 20030715 SKWARKA Dawid UKS INTER-SOLAR   8               8
23 179 20040312 FANGRAT Dominik UKS INTER-SOLAR   7               7
24 216 2003 LACH Kamil UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   6       6        
25 175 20010423 KUSIAK Szymon   6             6  
26 226   WIŚNIEWSKI Piotr   4       4        
27 210   ŻEBROWSKI Jakub   3       3        
28 222   GOTOWIEC Jakub   3       3        
                               
ŻACZKA                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   135   25 25 25 20 20 20 15
2 211 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   120       20 25 25 25 25
3 183 20020412 MOCHOLA Martyna START TOMASZÓW MAZ.   59         12 12 15 20
4 182 20011013 NOWAK Ewelina VMAX Mińsk Mazowiecki   30         15 15    
5 185 20050515 MADAJCZAK Aleksandra PROLOG JABŁONNA   26       15   11    
                               
MŁODZIK                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 43 19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   112     25   25 25 25 12
2 36 19990310 BUDNY Artur UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   110   25 20   15 20 15 15
3 102 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO   102   15   25 20 15 2 25
4 38 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   75   20 15       20 20
5 39 20000419 GŁOGOWSKI Gabriel PROLOG JABŁONNA   40   11 8 12   9    
6 46 19990420 ZALEWSKI DAMIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   40     10 9   10 3 8
7 218 19990602 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   33       15   11 7  
8 213 19990702 GAŃKO Antek SANTE – BSA TOUR   32       20   12    
9 37 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE   30     9 10 10   1  
10 40 20000209 CIECHOMSKI Ignacy KS „OLIMPIC” PIASECZNO   27   10       8   9
11 41 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   25   12     11   2  
12 44 19990821 KOPACKI DAWID RKS FAMILY ACTIVE   22     11 11        
13 48 20001225 SURMA Szymon LKK LUKS SŁAWNO   19         9     10
14 320* 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   17             6 11
15 50 20000923 NOWAK Przemysław VMAX Mińsk Mazowiecki   14         8 6    
16 55 19990819 PYCKA Marcin Warszawa   14           7   7
17 45 19990517 MOZOLEWSKI JAKUB UKS WYGODA BIAŁYSTOK   12     12          
18 51 19990718 OCHMAŃSKI Bartłomiej SANTE BSA TOUR   12         12      
19 316* 19990415 BURCZAK Dawid LKK „WARMIA” BISKUPIEC   12             12  
20 49 19990902 KWAŚNY Paweł VMAX Mińsk Mazowiecki   11         6 5    
21 314* 19990303 BALCER Bartłomiej LKK „WARMIA” BISKUPIEC   11             11  
22 319* 19990906 NALEPA Michał MSR MRĄGOWO   10             10  
23 313* 19990611 KWIATKOWSKI Jan GKK OPTY-MAZOWSZE   9             9  
24 322* 19990415 GOSKO Michał LUK KOLARSKI EŁK   8             8  
25 47 20000710 OSTROWSKI Dawid VMAX Mińsk Mazowiecki   7         7      
26 53 20001121 DĄBROWSKI Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW   5         5      
27 310* 19990624 SUPERA Eryk UKS INTER-SOLAR   5             5  
28 54 20000104 WYSOCKI Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW   4         4      
29 318* 20000307 SZAŁACHOWSKI Wojciech MSR MRĄGOWO   4             4  
30 312* 19990906 WANGIN Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE   4             4  
31 307* 19990831 NOCEŃ Adam SANTE – BSA TOUR   3             3  
32 303* 19990214 ORYNEK RAFAŁ LUKS TRÓJKA PIASECZNO   1             1  
33 308* 19991022 MIAZGA Jan SANTE – BSA TOUR   1             1  
                               
MŁODZICZKA                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 156 19990619 ŚWIERCZYŃSKA PATRYCJA LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   125     25   25 25 25 25
2 157 20000221 TYSZKA WERONIKA RKS FAMILY ACTIVE   120     20 25 15 20 20 20
3 153 20000112 KSYTA Izabela LKK LUKS SŁAWNO   86   25     20 15 15 11
4 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO   77   20   15 10 9 11 12
5 215 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO   67       20 11 12 9 15
6 150 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   64   12 10 11 12 10   9
7 155 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   52   15 12 10     7 8
8 264 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   28           8 10 10
9 159 19991224 KRYŃSKA EDYTA UKS WYGODA BIAŁYSTOK   23     11 12        
10 151 20000916 JANICKA Wiktoria RKS FAMILY ACTIVE   20   11   9        
11 158 20000701 MAJEWSKA OLIWIA SANTE – BSA TOUR   15     15          
12 356* 20000323 JASKÓLSKA Marta LKK „WARMIA” BISKUPIEC   12             12  
13 262 19990705 TOMASZYCKA Małgorzata VMAX MIŃSK MAZOWIECKI   11           11    
14 201 2000 KRASUSKA Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   8       8        
15 359* 19990726 WAWER Łucja LUK KOLARSKI EŁK   8             8  
16 263 20000413 WIERCIOCH Izabela VMAX MIŃSK MAZOWIECKI   7           7    
17 353* 20000714 TOKAJ Paulina LUKS TRÓJKA PIASECZNO   6             6  
18 355* 20000704 GRYGAS Emilia LKK „WARMIA” BISKUPIEC   5             5  
                               
JUNIOR MŁODSZY                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   120   15 20 11 25 20 25 15
2 126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   89   20 15   15 12 15 12
3 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA   82   11 11 20 20 9 11 9
4 127 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA   65   12 10 15   10 10 8
5 125 19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   56   25         20 11
6 147 19970907 BOGUSŁAWSKI Marceli LKK LUKS SŁAWNO   50           25   25
7 136 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   46   9 12 8   7   10
8 148 19980424 BUDZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO   35           15   20
9 137 19970413 ZIMNOCH MARCIN UKS WYGODA BIAŁYSTOK   34     25 9        
10 128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA   28   8 8 4     8  
11 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   26   6   4   3 7 6
12 234 19970823 MUŚKO Patryk UKS WYGODA BIAŁYSTOK   25       25        
13 130 19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA   21   4 3 3   3 4 4
14 132 19980914 KONOFAŁ Sebastian UKS JÓZEFINA   19   10 9          
15 135 19981102 ŻÓŁCIK Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   19   7         12  
16 149 19980424 BUDZIŃSKI Marcin LKK LUKS SŁAWNO   18           11   7
17 252 19980204 KOŚCIECHA Mateusz LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   17           8 9  
18 145 19970303 PAŁDYNA Karol VMAX Mińsk Mazowiecki   15         11 4    
19 236 19970618 MICHNOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK   12       12        
20 146 19970826 JAROSZ Dominik VMAX Mińsk Mazowiecki   12         12      
21 139 19980218 KRZACZEK DOMINIK KS „OLIMPIC” PIASECZNO   11     6 5        
22 237 19980617 KADŁUBOWSKI Krzysztof UKS WYGODA BIAŁYSTOK   10       10        
23 254 19981007 PACHOLCZAK Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   10           5   5
24 131   SĘKOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA   8   5   3        
25 228   DĘBSKI Maciej PROLOG JABŁONNA   7       7        
26 235 19970721 JARMOŁOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK   6       6        
27 253 19980509 DĄBROWSKI Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   6           6    
28 256 19980306 BOROWIECKI Jan DAZAR OLIMPIC Piaseczno   6             6  
29 140 19980809 WISZOWATY Mateuszy UKS WYGODA BIAŁYSTOK   5     5          
30 238 19980815 CIESIELSKI Cezary UKS INTER-SOLAR   5             5  
31 141 19980828 DOWGIERT Łukasz UKS WYGODA BIAŁYSTOK   4     4          
32 144 19970318 ZAWISTOWSKI Daniel WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   4     4          
33 255 19971113 REK Maciej VMAX MIŃSK MAZOWIECKI   4           4    
34 258 19981210 KABACIK Maciej SANTE BSA TOUR   4             4  
35 293 19980528 ZARĘBA Maciej KS „OLIMPIC” PIASECZNO   4               4
36 143 19980820 BŁOŃSKI Maksymilina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   3     3          
                               
JUNIORKA MŁODSZA                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   145   25 20 25 20 25 25 25
2 198 19981223 CHOJECKA KAROLINA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   110     25 20 15 15 20 15
3 193 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   105   20 15 15 12 20 15 20
4 192 19970320 ŚLEPOWROŃSKA Klaudia UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN   64   15 12 12 25      
5 194 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   57   12 11 11     11 12
6 196 19981109 WITEK KAROLINA LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   45     10   11 12 12  
7 195 19981023 POPŁOŃSKA Marlena ULKS JÓZEFINA   11   11            
8 212   WIECZOREK Zuzanna   10       10        
9 232 19980111 ZGORZELSKA Kinga SANTE BSA TOUR   10             10  
                               
JUNIOR                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO   120   25 20 15   15 25 20
2 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   93   20 25 8   20 20 0
3 102 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO   82   12   20   25   25
4 112 19960212 KĄKOLEWSKI Mateusz SANTE BSA TOUR   63       12 20 8 12 11
5 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   61   11 10 7 15 7 10 8
6 230 19960111 ŁOPATO Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK   50       25 25      
7 116 19960831 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR   49       10   12 15 12
8 106 19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   47   9 12     11   15
9 107 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   44   15   9   10   10
10 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   41   10 11     9 11 0
11 108 19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   29   7 8 5     9  
12 101 19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO   28   8   11       9
13 110 19960625 KRZACZEK ARTUR KS „OLIMPIC” PIASECZNO   21     9     6   6
14 109 19950112 RYBAK ARKADIUSZ LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   15     15          
15 117 19950306 PAWŁOWSKI Mateusz Gavitiy Revold   12         12      
16 278 19960505 RUTKOWSKI Szymon SANTE BSA TOUR   8             8  
17 111 19960717 PATER MICHAŁ KS „OLIMPIC” PIASECZNO   7     7          
18 114 19950327 KALUŻNY Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   7               7
19 208 19950817 MIŚKIEWICZ Kamil GKK OPTY MAZOWSZE   6       6        
20 119 19950407 CHMIELEWSKI Sebastian MIŃSK MAZOWIECKI   5           5    
                               
ELITA KOBIET                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 33 19820203 BACIŃSKA AGNIESZKA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   105     25 15   20 25 20
2 29 19750710 WARCZYK DOROTA LKK „START” TOMASZÓW MAZ.   80     20   25 15 20  
3 27 19930322 TUROBOŚ Marta INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM   75   25       25   25
4 26 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA   47   20   12     15  
5 35* 19960106 RADZISZEWSKA KLAUDIA UKS WYGODA BIAŁYSTOK   40     15 25        
6 240 19941125 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY   32       20     12  
7 28   LEMBKE Monika CRAZY RACING TEAM   15   15            
8 239   CEGIELSKA Edyta   11       11        
                               
ELITA MĘŻCZYZN                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 18 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   92   20 25 2     25 20
2 17 19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   61   10   11 25   15  
3 2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA   56   9 15 7   25    
4 238 19811011 RĘKAWEK Radosław   50       25       25
5 1 19920809 JEZIORSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   45   25   20        
6 271 19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   44   12   12     20  
7 244 19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE-BSA TOUR   33       9 12     12
8 13 1993 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   32   6       15 11  
9 19 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   28     12 6   10    
10 225 19851107 WIECZORKIEWICZ Aleksander 3 racing DOWNHILL GROUP   24         20     4
11 223 19941102 ADRJANOWSKI KRZYSZTOF PROLOG JABŁONNA   23     10 4     9  
12 12 19890131 PERZYNA Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   23   11         12  
13 23 19780703 MIODUSZEWSKI ARTUR MBIKE RETRO TEAM   20     20          
14 227 19820518 GIERCZAK Przemysław LKK LUKS SŁAWNO   20           20   0
15 9 19940209 BORUCKI Kamil NIEZRZESZONY   17         10   7  
16 3   BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM   15   7   8        
17 205 19871223 KOWALCZYK Jan Gavitiy Revold   15         15      
18 4 19940325 LASZCZYK Mateusz INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM   15   15            
19 245   MICHALSKI Karol   15       15        
20 229 1990 MIŚKIEWICZ DAWID LKK LUKS SŁAWNO   15           9   6
21 296 19900516 ZIUŁEK Michał SANTE BSA TOUR   15               15
22 11   BRZEZIŃSKI Maciej BANASZEK DUDA JAMIS TEAM   14   3 11          
23 231 19941214 BORKOWSKI Adam VMAX MIŃSK MAZOWIECKI   12           12    
24 202 19940102 WOŹNICA Łukasz MBIKE RETRO TEAM   11         11      
25 228 19890816 STANIK Jarosław LKK LUKS SŁAWNO   11           11    
26 242 19791225 ŻUBER Adam   11               11
27 229 19931104 AUGUSTYNOWICZ Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK   10       10        
28 280 19870408 OWCZAREK Bartosz KLIWER BIKE TEAM   10             10  
29 21 19891024 MARCINIAK Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   10               10
30 247 19930110 KOSTECKI Przemysław PROLOG JABŁONNA   9         9      
31 25 19850910 ŁYJAK ŁUKASZ KK Cykoln   9     9          
32 243 19880917 WOLSKI Marcin   9               9
33 248 19881223 MIKLASZEWSKI Daniel POLSKI KLUB MTB   8         8      
34 24 19840621 SŁOTKOWICZ JAKUB   8     8          
35 16 19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr SANTE-BSA TOUR   8   8            
36 279 19870511 HARLA Michał   8             8  
37 244 19850331 KOSTRZEWA Michał KOMBUD Radmo   8               8
38 294 19870828 KRZEMIŃSki Jerzy   7               7
39 281 19920225 OKŁA JAKUB KLIWER BIKE TEAM   6             6  
40 272   DANIELAK Łukasz SANTE-BSA TOUR   5       5        
41 15   SZEWCZYK Marcin OŚKA WARSZAWA   5   5            
42 236 19941024 MIAZGA Jerzy SANTE BSA TOUR   5             5  
43 245 19920629 KOZAK Artur AZS UW   5               5
44 203   DEC Krzysztof   4       4        
45 10   GRĘDA Aleksander NIEZRZESZONY   4   4            
46 5 19921216 POPŁOŃSKI Sebastian ULKS JÓZEFINA   4   4            
47 298 19840816 SKUZA Grzegorz Polski Klub MTB   4               4
48 7   BACHAROWSKY Aleksy AIRBIKE   3   3            
49 241 1985 KIESIO Przemysław KLIWER BIKE TEAM   3       3        
50 207   MILER Patryk   3       3        
51 274   DEREJSKI Michał LTC   2       2        
52 273   STANISZEWSKI Aleksander SUPER DROP   1       1        
                               
MASTERS I                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 77 19751222 ADAMCZYK Marek SAMURAI ADVENTURES   60   12 8 20       20
2 76 19820808 DŁUGOŁĘCKI MAREK EXTREME BIKEJORING TEAM   50     25       25  
3 64   PIĄTKOWSKI Grzegorz G-TECH MTB TEAM   25   25            
4 242 19761001 WIDZIEWICZ Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   25       25        
5 209 19790609 SKWARA Wojciech   25         25      
6 230 19770302 ROMAN Paweł WKRĘCENI RACING TEAM   25           25    
7 240 19810708 SAŁADONIS Emil   25               25
8 283 19820401 CZAPLIŃSKI Jan KOMOBIKE SCOTT   24             12 12
9 69   PRÓCHNICKI Piotr AIRBIKE   23   11 12          
10 70 19790730 SIEWIERSKI Tomasz UNIQUA BGŻ LKKG LUBLIN   20   20            
11 75 19831203 SKOREK JAN AKD RIDE OR DIE TEAM   20     20          
12 79 19790630 KAMIŃSKI Piotr   20         20      
13 276 19830409 ABRAMCZYK Piotr   20             20  
14 61   ZALEWSKI Robert ROWEREK EU   15   15            
15 78 19800622 SZULIM PAWEŁ KK Cykoln   15     15          
16 246   ZIELIŃSKI Arkadiusz   15       15        
17 277 19830809 RZĄDCA Jacek Retro Mbike   15             15  
18 241 19760920 ŚWIDERSKI Michał TREZADOBIKETIRES.pl   15               15
19 74 19781211 ROTNICKI Michał KK Cykoln   11     11          
20 62   MIASTOWSKI Arkadiusz ROWEREK EU   10   10            
21 73 19750410 ROGÓSZ Radosław KK Cykoln   10     10          
22 66   PAPIR-ZWIERZ Tomasz WERTYKAL BIKEBOARD TEAM   9   9            
  72 19740811 KAROLIK Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   9     9          
  63   BIERNACKI Piotr CRAZY RACING TEAM   8   8            
                               
MASTERS II                
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub   PKT 3              
1 90 19650315 DZIEDZIC Piotr UKS INTER-SOLAR   50             25 25
3 235 19710409 TOMASZEWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   31             20 11
4 86   MIRGOS Robert   25   25            
5 80 19431123 ZYDOROWICZ Grzegorz   25         25      
6 89 19670307 RYTEL Andrzej   25           25    
7 286 19660621 ZIELIŃSKI Jarosław Polski Klub MTB   20               20
8 300 19690526 ROWICKI Wiesław   15               15
9 284 19670307 RYTEL Andrzej   12               12