Klasyfikacja generalna po 6 edycjach

8 września 2013

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją generalną Pucharu Mazowsza MTB XC po 6 edycjach.

U
r
s
y
n
ó
w
W
e
s
o
ł
a
J
a
b
ł
o
n
n
a
O
k
u
n
i
e
w
C
e
g
ł
ó
w
K
o
b
y
ł
k
a
U
r
s
y
n
ó
w
II
PUCHAR MAZOWSZA MTB XC 2013
KLASYFIKACJA GENERALNA
po 6 etapach
ŻAK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 135 25 25 15 20 25 25
2 165 20010319 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 107 20 25 25 25 12
3 169 20010814 BIERNACKI FILIP RKS FAMILY ACTIVE 59 15 12 12 20
4 162 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 55 15 20 20
5 163 20020621 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE 55 11 7 11 15 11
6 174 20010306 SOSZKA Jakub VMAX Mińsk Mazowiecki 37 15 12 10
7 172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 34 11 8 15
8 206 20010111 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA 29 9 11 9
9 160 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 24 12 12
10 166 20020927 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 24 9 8 7
11 170 20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 20 10 10
12 173 20030124 KWAŚNY Łukasz 19 10 9
13 220 GAIŃSKI Jakub PROLOG JABŁONNA 15 10 5
14 217 20040421 PETRYSZYN Maciej UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 15 10 5
15 224 20010330 DĄBSKI Patryk SANTE – BSA TOUR 11 11
16 171 2001 BANY Radosław KS „OLIMPIC” PIASECZNO 9 9
17 167 ZALEWSKI Eryk ROWEREK EU 8 8
18 146 20010101 NOCEŃ Maciej SANTE BSA TOUR 8 8
19 216 2003 LACH Kamil UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 6 6
20 175 20010423 KUSIAK Szymon 6 6
21 226 WIŚNIEWSKI Piotr 4 4
22 176 20031222 GAJDULEWICZ Mateusz 4 4
23 177 20041111 BERNOLAK Łukasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
24 210 ŻEBROWSKI Jakub 3 3
25 222 GOTOWIEC Jakub 3 3
ŻACZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 135 25 25 25 20 20 20
2 211 20011210 ADRIANOWSKA Julia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 95 20 25 25 25
3 183 20020412 MOCHOLA Martyna START TOMASZÓW MAZ. 39 12 12 15
4 182 20011013 NOWAK Ewelina VMAX Mińsk Mazowiecki 30 15 15
5 185 20050515 MADAJCZAK Aleksandra PROLOG JABŁONNA 26 15 11
MŁODZIK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 43 19990626 MOCHOLA Grzegorz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 100 25 25 25 25
2 36 19990310 BUDNY Artur UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 95 25 20 15 20 15
3 102 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO 77 15 25 20 15 2
4 38 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 55 20 15 20
5 39 20000419 GŁOGOWSKI Gabriel PROLOG JABŁONNA 40 11 8 12 9
6 218 19990602 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 33 15 11 7
7 213 19990702 GAŃKO Antek SANTE – BSA TOUR 32 20 12
8 46 19990420 ZALEWSKI DAMIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 32 10 9 10 3
9 37 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE 30 9 10 10 1
10 41 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 12 11 2
11 44 19990821 KOPACKI DAWID RKS FAMILY ACTIVE 22 11 11
12 40 20000209 CIECHOMSKI Ignacy KS „OLIMPIC” PIASECZNO 18 10 8
13 50 20000923 NOWAK Przemysław VMAX Mińsk Mazowiecki 14 8 6
14 45 19990517 MOZOLEWSKI JAKUB UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
15 51 19990718 OCHMAŃSKI Bartłomiej SANTE BSA TOUR 12 12
16 316* 19990415 BURCZAK Dawid LKK „WARMIA” BISKUPIEC 12 12
17 49 19990902 KWAŚNY Paweł VMAX Mińsk Mazowiecki 11 6 5
18 314* 19990303 BALCER Bartłomiej LKK „WARMIA” BISKUPIEC 11 11
19 319* 19990906 NALEPA Michał MSR MRĄGOWO 10 10
20 48 20001225 SURMA Szymon LKK LUKS SŁAWNO 9 9
21 313* 19990611 KWIATKOWSKI Jan GKK OPTY-MAZOWSZE 9 9
22 322* 19990415 GOSKO Michał LUK KOLARSKI EŁK 8 8
23 47 20000710 OSTROWSKI Dawid VMAX Mińsk Mazowiecki 7 7
24 55 19990819 PYCKA Marcin Warszawa 7 7
25 320* 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 6 6
26 53 20001121 DĄBROWSKI Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW 5 5
27 310* 19990624 SUPERA Eryk UKS INTER-SOLAR 5 5
28 54 20000104 WYSOCKI Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW 4 4
29 318* 20000307 SZAŁACHOWSKI Wojciech MSR MRĄGOWO 4 4
30 312* 19990906 WANGIN Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE 4 4
31 307* 19990831 NOCEŃ Adam SANTE – BSA TOUR 3 3
32 303* 19990214 ORYNEK RAFAŁ LUKS TRÓJKA PIASECZNO 1 1
33 308* 19991022 MIAZGA Jan SANTE – BSA TOUR 1 1
MŁODZICZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 157 20000221 TYSZKA WERONIKA RKS FAMILY ACTIVE 100 20 25 15 20 20
2 156 19990619 ŚWIERCZYŃSKA PATRYCJA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 100 25 25 25 25
3 153 20000112 KSYTA Izabela LKK LUKS SŁAWNO 75 25 20 15 15
4 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO 65 20 15 10 9 11
5 150 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 55 12 10 11 12 10
6 215 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 52 20 11 12 9
7 155 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 44 15 12 10 7
8 159 19991224 KRYŃSKA EDYTA UKS WYGODA BIAŁYSTOK 23 11 12
9 151 20000916 JANICKA Wiktoria RKS FAMILY ACTIVE 20 11 9
10 264 20000619 GDAŃSKA Anna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 18 8 10
11 158 20000701 MAJEWSKA OLIWIA SANTE – BSA TOUR 15 15
12 356* 20000323 JASKÓLSKA Marta LKK „WARMIA” BISKUPIEC 12 12
13 262 19990705 TOMASZYCKA Małgorzata VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 11 11
14 201 2000 KRASUSKA Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8
15 359* 19990726 WAWER Łucja LUK KOLARSKI EŁK 8 8
16 263 20000413 WIERCIOCH Izabela VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 7 7
17 353* 20000714 TOKAJ Paulina LUKS TRÓJKA PIASECZNO 6 6
18 355* 20000704 GRYGAS Emilia LKK „WARMIA” BISKUPIEC 5 5
JUNIOR MŁODSZY
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 116 15 20 11 25 20 25
2 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA 82 11 11 20 20 9 11
3 126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 77 20 15 15 12 15
4 127 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA 57 12 10 15 10 10
5 125 19970524 NIENAŁTOWSKI Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 45 25 20
6 136 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 36 9 12 8 7
7 137 19970413 ZIMNOCH MARCIN UKS WYGODA BIAŁYSTOK 34 25 9
8 128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA 28 8 8 4 8
9 234 19970823 MUŚKO Patryk UKS WYGODA BIAŁYSTOK 25 25
10 147 19970907 BOGUSŁAWSKI Marceli LKK LUKS SŁAWNO 25 25
11 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 6 4 3 7
12 132 19980914 KONOFAŁ Sebastian UKS JÓZEFINA 19 10 9
13 135 19981102 ŻÓŁCIK Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 19 7 12
14 130 19980828 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 17 4 3 3 3 4
15 252 19980204 KOŚCIECHA Mateusz LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 17 8 9
16 145 19970303 PAŁDYNA Karol VMAX Mińsk Mazowiecki 15 11 4
17 148 19980424 BUDZIŃSKI Tomasz LKK LUKS SŁAWNO 15 15
18 236 19970618 MICHNOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
19 146 19970826 JAROSZ Dominik VMAX Mińsk Mazowiecki 12 12
20 149 19980424 BUDZIŃSKI Marcin LKK LUKS SŁAWNO 11 11
21 139 19980218 KRZACZEK DOMINIK KS „OLIMPIC” PIASECZNO 11 6 5
22 237 19980617 KADŁUBOWSKI Krzysztof UKS WYGODA BIAŁYSTOK 10 10
23 131 SĘKOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA 8 5 3
24 228 DĘBSKI Maciej PROLOG JABŁONNA 7 7
25 235 19970721 JARMOŁOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 6 6
26 253 19980509 DĄBROWSKI Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 6 6
27 256 19980306 BOROWIECKI Jan DAZAR OLIMPIC Piaseczno 6 6
28 140 19980809 WISZOWATY Mateuszy UKS WYGODA BIAŁYSTOK 5 5
29 254 19981007 PACHOLCZAK Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 5 5
30 238 19980815 CIESIELSKI Cezary UKS INTER-SOLAR 5 5
31 141 19980828 DOWGIERT Łukasz UKS WYGODA BIAŁYSTOK 4 4
32 144 19970318 ZAWISTOWSKI Daniel WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
33 255 19971113 REK Maciej VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 4 4
34 258 19981210 KABACIK Maciej SANTE BSA TOUR 4 4
35 143 19980820 BŁOŃSKI Maksymilina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 3
JUNIORKA MŁODSZA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 140 25 20 25 20 25 25
2 193 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 97 20 15 15 12 20 15
3 198 19981223 CHOJECKA KAROLINA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 95 25 20 15 15 20
4 192 19970320 ŚLEPOWROŃSKA Klaudia UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 64 15 12 12 25
5 194 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 45 12 11 11 11
6 196 19981109 WITEK KAROLINA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 45 10 11 12 12
7 195 19981023 POPŁOŃSKA Marlena ULKS JÓZEFINA 11 11
8 212 WIECZOREK Zuzanna 10 10
9 232 19980111 ZGORZELSKA Kinga SANTE BSA TOUR 10 10
JUNIOR
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO 100 25 20 15 15 25
2 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 93 20 25 8 20 20
3 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 60 11 10 7 15 7 10
4 102 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO 57 12 20 25
5 112 19960212 KĄKOLEWSKI Mateusz SANTE BSA TOUR 52 12 20 8 12
6 230 19960111 ŁOPATO Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 50 25 25
7 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 41 10 11 9 11
8 116 19960831 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR 37 10 12 15
9 107 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 34 15 9 10
10 106 19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 32 9 12 11
11 108 19961116 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 29 7 8 5 9
12 101 19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO 19 8 11
13 109 19950112 RYBAK ARKADIUSZ LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 15 15
14 110 19960625 KRZACZEK ARTUR KS „OLIMPIC” PIASECZNO 15 9 6
15 117 19950306 PAWŁOWSKI Mateusz Gavitiy Revold 12 12
16 278 19960505 RUTKOWSKI Szymon SANTE BSA TOUR 8 8
17 111 19960717 PATER MICHAŁ KS „OLIMPIC” PIASECZNO 7 7
18 208 19950817 MIŚKIEWICZ Kamil GKK OPTY MAZOWSZE 6 6
19 119 19950407 CHMIELEWSKI Sebastian MIŃSK MAZOWIECKI 5 5
ELITA KOBIET
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 33 19820203 BACIŃSKA AGNIESZKA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 85 25 15 20 25
2 29 19750710 WARCZYK DOROTA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 80 20 25 15 20
3 27 19930322 TUROBOŚ Marta INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 50 25 25
4 26 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA 47 20 12 15
5 35* 19960106 RADZISZEWSKA KLAUDIA UKS WYGODA BIAŁYSTOK 40 15 25
6 240 19941125 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY 32 20 12
7 28 LEMBKE Monika CRAZY RACING TEAM 15 15
8 239 CEGIELSKA Edyta 11 11
ELITA MĘŻCZYZN
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 18 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 72 20 25 2 25
2 17 19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 61 10 11 25 15
3 2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA 56 9 15 7 25
4 1 19920809 JEZIORSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 45 25 20
5 271 19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 44 12 12 20
6 13 1993 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 32 6 15 11
7 19 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 28 12 6 10
8 238 19811011 RĘKAWEK Radosław 25 25
9 223 19941102 ADRJANOWSKI KRZYSZTOF PROLOG JABŁONNA 23 10 4 9
10 12 19890131 PERZYNA Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23 11 12
11 244 19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE-BSA TOUR 21 9 12
12 23 19780703 MIODUSZEWSKI ARTUR MBIKE RETRO TEAM 20 20
13 225 19851107 WIECZORKIEWICZ Aleksander 3 racing DOWNHILL GROUP 20 20
14 227 19820518 GIERCZAK Przemysław LKK LUKS SŁAWNO 20 20
15 9 19940209 BORUCKI Kamil NIEZRZESZONY 17 10 7
16 3 BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM 15 7 8
17 205 19871223 KOWALCZYK Jan Gavitiy Revold 15 15
18 4 19940325 LASZCZYK Mateusz INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 15 15
19 245 MICHALSKI Karol 15 15
20 11 BRZEZIŃSKI Maciej BANASZEK DUDA JAMIS TEAM 14 3 11
21 231 19941214 BORKOWSKI Adam VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 12 12
22 202 19940102 WOŹNICA Łukasz MBIKE RETRO TEAM 11 11
23 228 19890816 STANIK Jarosław LKK LUKS SŁAWNO 11 11
24 229 19931104 AUGUSTYNOWICZ Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 10 10
25 280 19870408 OWCZAREK Bartosz KLIWER BIKE TEAM 10 10
26 247 19930110 KOSTECKI Przemysław PROLOG JABŁONNA 9 9
27 25 19850910 ŁYJAK ŁUKASZ KK Cykoln 9 9
28 229 1990 MIŚKIEWICZ DAWID LKK LUKS SŁAWNO 9 9
29 248 19881223 MIKLASZEWSKI Daniel POLSKI KLUB MTB 8 8
30 24 19840621 SŁOTKOWICZ JAKUB 8 8
31 16 19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr SANTE-BSA TOUR 8 8
32 279 19870511 HARLA Michał 8 8
33 281 19920225 OKŁA JAKUB KLIWER BIKE TEAM 6 6
34 272 DANIELAK Łukasz SANTE-BSA TOUR 5 5
35 15 SZEWCZYK Marcin OŚKA WARSZAWA 5 5
36 236 19941024 MIAZGA Jerzy SANTE BSA TOUR 5 5
37 203 DEC Krzysztof 4 4
38 10 GRĘDA Aleksander NIEZRZESZONY 4 4
39 5 19921216 POPŁOŃSKI Sebastian ULKS JÓZEFINA 4 4
40 7 BACHAROWSKY Aleksy AIRBIKE 3 3
41 241 1985 KIESIO Przemysław KLIWER BIKE TEAM 3 3
42 207 MILER Patryk 3 3
43 274 DEREJSKI Michał LTC 2 2
44 273 STANISZEWSKI Aleksander SUPER DROP 1 1
MASTERS I
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 76 19820808 DŁUGOŁĘCKI MAREK EXTREME BIKEJORING TEAM 50 25 25
2 77 19751222 ADAMCZYK Marek SAMURAI ADVENTURES 40 12 8 20
3 64 PIĄTKOWSKI Grzegorz G-TECH MTB TEAM 25 25
4 242 19761001 WIDZIEWICZ Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 25
5 209 19790609 SKWARA Wojciech 25 25
6 230 19770302 ROMAN Paweł WKRĘCENI RACING TEAM 25 25
7 69 PRÓCHNICKI Piotr AIRBIKE 23 11 12
8 70 19790730 SIEWIERSKI Tomasz UNIQUA BGŻ LKKG LUBLIN 20 20
9 75 19831203 SKOREK JAN AKD RIDE OR DIE TEAM 20 20
10 79 19790630 KAMIŃSKI Piotr 20 20
11 276 19830409 ABRAMCZYK Piotr 20 20
12 61 ZALEWSKI Robert ROWEREK EU 15 15
13 78 19800622 SZULIM PAWEŁ KK Cykoln 15 15
14 246 ZIELIŃSKI Arkadiusz 15 15
15 277 19830809 RZĄDCA Jacek Retro Mbike 15 15
16 283 19820401 CZAPLIŃSKI Jan KOMOBIKE SCOTT 12 12
17 74 19781211 ROTNICKI Michał KK Cykoln 11 11
18 62 MIASTOWSKI Arkadiusz ROWEREK EU 10 10
19 73 19750410 ROGÓSZ Radosław KK Cykoln 10 10
20 66 PAPIR-ZWIERZ Tomasz WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 9 9
21 72 19740811 KAROLIK Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 9 9
22 63 BIERNACKI Piotr CRAZY RACING TEAM 8 8
MASTERS II
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 88 19730731 MICHALCZEWSKI Marcin Legion Serwis 50 25 25
2 86 MIRGOS Robert 25 25
3 80 19431123 ZYDOROWICZ Grzegorz 25 25
4 89 19670307 RYTEL Andrzej 25 25
5 90 19650315 DZIEDZIC Piotr UKS INTER-SOLAR 25 25
6 235 19710409 TOMASZEWSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 20