Klasyfikacja generalna po 4 edycjach PM

29 sierpnia 2013

wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją generalną Pucharu Mazowsza MTB XC po 4 edycjach.

Ursynów Wesoła Jabłonna Okuniew Cegłów Kobyłka Ursynów II
PUCHAR MAZOWSZA MTB XC 2013
KLASYFIKACJA GENERALNA
po 4 etapie
ŻAK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT
1 161 2002 OŚKO Miłosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 85 25 25 15 20
2 165 2001 WACH Arkadiusz LKK LUKS SŁAWNO 70 20 25 25
3 162 2001 GÓRAK Dominik WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 55 15 20 20
4 169 20010814 BIERNACKI FILIP RKS FAMILY ACTIVE 39 15 12 12
5 163 GAJEWSKI Dominik RKS FAMILY ACTIVE 29 11 7 11
6 160 CZABOK Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 24 12 12
7 170 20010505 KRYŃSKI Piotr UKS WYGODA BIAŁYSTOK 20 10 10
8 172 20011013 LACHOWICZ Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 19 11 8
9 166 RZEPECKI Patryk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 17 9 8
10 220 GAIŃSKI Jakub PROLOG JABŁONNA 15 10 5
11 174 20010306 SOSZKA Jakub VMAX Mińsk Mazowiecki 15 15
12 224 20010330 DĄBSKI Patryk SANTE – BSA TOUR 11 11
13 173 20030124 KWAŚNY Łukasz 10 10
14 171 2001 BANY Radosław KS „OLIMPIC” PIASECZNO 9 9
15 206 DMOCH Patryk PROLOG JABŁONNA 9 9
16 167 ZALEWSKI Eryk ROWEREK EU 8 8
17 216 2003 LACH Kamil UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 6 6
18 226 WIŚNIEWSKI Piotr 4 4
19 210 ŻEBROWSKI Jakub 3 3
20 222 GOTOWIEC Jakub 3 3
ŻACZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 181 20010205 LACH Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 95 25 25 25 20
2 211 2001 ADRIANOWSKA Julia 45 20 25
3 219 MADAJCZAK Aleksandra PROLOG JABŁONNA 15 15
4 182 20011013 NOWAK Ewelina VMAX Mińsk Mazowiecki 15 15
5 183 20020412 MOCHOLA Martyna START TOMASZÓW MAZ. 12 12
MŁODZIK
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 36 19990310 BUDNY Artur UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 60 25 20 15
2 102 19990219 NOWAKOWSKI Damian LKK LUKS SŁAWNO 60 15 25 20
3 43 19990626 MOCHOLA GRZEGORZ LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 50 25 25
4 38 19990811 FILIPÓW Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 35 20 15
5 39 GŁOGOWSKI Gabriel PROLOG JABŁONNA 31 11 8 12
6 37 19990719 WOJTUNIK Karol RKS FAMILY ACTIVE 29 9 10 10
7 41 19990118 TOMASZEWSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 23 12 11
8 44 19990821 KOPACKI DAWID RKS FAMILY ACTIVE 22 11 11
9 213 1999 GAŃKO Antek SANTE – BSA TOUR 20 20
10 46 19990420 ZALEWSKI DAMIAN WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 19 10 9
11 218 PETRYSZYN Michał UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 15 15
12 45 19990517 MOZOLEWSKI JAKUB UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
13 51 19990718 OCHMAŃSKI Bartłomiej SANTE BSA TOUR 12 12
14 40 20000209 CIECHOMSKI Ignacy KS „OLIMPIC” PIASECZNO 10 10
15 48 20001225 SURMA Szymon LKK LUKS SŁAWNO 9 9
16 50 20000923 NOWAK Przemysław VMAX Mińsk Mazowiecki 8 8
17 47 20000710 OSTROWSKI Dawid VMAX Mińsk Mazowiecki 7 7
18 49 19990902 KWAŚNY Paweł VMAX Mińsk Mazowiecki 6 6
19 53 20001121 DĄBROWSKI Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW 5 5
20 54 20000104 WYSOCKI Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA OKUNIEW 4 4
MŁODZICZKA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 157 20000221 TYSZKA WERONIKA RKS FAMILY ACTIVE 60 20 25 15
2 156 19990619 ŚWIERCZYŃSKA PATRYCJA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 50 25 25
3 152 20001116 HAŁUBIŃSKA Patrycja LKK LUKS SŁAWNO 45 20 15 10
4 150 20000618 SKŁODOWSKA Angelika UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 45 12 10 11 12
5 153 20000112 KSYTA Izabela LKK LUKS SŁAWNO 45 25 20
6 155 20000105 MARCINKIEWICZ Łucja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 37 15 12 10
7 215 20000507 SZPOCIŃSKA Agnieszka LKK LUKS SŁAWNO 31 20 11
8 159 19991224 KRYŃSKA EDYTA UKS WYGODA BIAŁYSTOK 23 11 12
9 151 20000916 JANICKA Wiktoria RKS FAMILY ACTIVE 20 11 9
10 158 20000701 MAJEWSKA OLIWIA SANTE – BSA TOUR 15 15
11 201 2000 KRASUSKA Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 8 8
JUNIOR MŁODSZY
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 133 19970226 GRZESIK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 71 15 20 11 25
2 129 19980401 MASZKIEWICZ Mateusz PROLOG JABŁONNA 62 11 11 20 20
3 126 19980926 KAROLONEK Albert UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 50 20 15 15
4 127 19981008 OSTASZEWSKI Karol PROLOG JABŁONNA 37 12 10 15
5 137 19970413 ZIMNOCH MARCIN UKS WYGODA BIAŁYSTOK 34 25 9
6 136 19980316 MUZYKA Maurycy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 29 9 12 8
7 125 NIENAŁTOWSKI Paweł BSA PRO TOUR 25 25
8 234 19970823 MUŚKO Patryk UKS WYGODA BIAŁYSTOK 25 25
9 128 19980407 MADAJCZAK Radosław PROLOG JABŁONNA 20 8 8 4
10 132 19980914 KONOFAŁ Sebastian UKS JÓZEFINA 19 10 9
11 236 19970618 MICHNOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 12 12
12 146 19970826 JAROSZ Dominik VMAX Mińsk Mazowiecki 12 12
13 139 19980218 KRZACZEK DOMINIK KS „OLIMPIC” PIASECZNO 11 6 5
14 145 19970303 PAŁDYNA Karol VMAX Mińsk Mazowiecki 11 11
15 130 SAWICKI Błażej PROLOG JABŁONNA 10 4 3 3
16 134 19980929 CHMIELEWSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 10 6 4
17 237 19980617 KADŁUBOWSKI Krzysztof UKS WYGODA BIAŁYSTOK 10 10
18 131 SĘKOWSKI Krzysztof PROLOG JABŁONNA 8 5 3
19 135 19981102 ŻÓŁCIK Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7 7
20 228 DĘBSKI Maciej PROLOG JABŁONNA 7 7
21 235 19970721 JARMOŁOWSKI Jakub UKS WYGODA BIAŁYSTOK 6 6
22 140 19980809 WISZOWATY Mateuszy UKS WYGODA BIAŁYSTOK 5 5
23 141 19980828 DOWGIERT Łukasz UKS WYGODA BIAŁYSTOK 4 4
24 144 19970318 ZAWISTOWSKI Daniel WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 4 4
25 143 19980820 BŁOŃSKI Maksymilina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 3 3
JUNIORKA MŁODSZA
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 191 19980913 CZABOK Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 90 25 20 25 20
2 192 19970320 ŚLEPOWROŃSKA Klaudia UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 64 15 12 12 25
3 193 19980708 KLIMCZAK Aleksandra UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 62 20 15 15 12
4 198 19981223 CHOJECKA KAROLINA UKK BDC HURAGAN WOŁOMIN 60 25 20 15
5 194 19980110 BIAŁEK Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 34 12 11 11
6 196 19981109 WITEK KAROLINA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 21 10 11
7 195 19981023 POPŁOŃSKA Marlena ULKS JÓZEFINA 11 11
8 212 WIECZOREK Zuzanna 10 10
JUNIOR
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 100 19950519 TOMASZEWSKI Grzegorz KS „OLIMPIC” PIASECZNO 60 25 20 15
2 104 19950131 RUMSICKI Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 53 20 25 8
3 230 19960111 ŁOPATO Michał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 50 25 25
4 103 19960311 MURANOWICZ Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 43 11 10 7 15
5 102 19960717 WRÓBEL Kamil LKK LUKS SŁAWNO 32 12 20
6 112 19960212 KĄKOLEWSKI Mateusz SANTE BSA TOUR 32 12 20
7 107 19960210 LESIUK Bartosz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 24 15 9
8 105 19960924 ZAKRZEWSKI Marcin WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 21 10 11
9 106 19961130 KOWALSKI Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 21 9 12
10 108 1996 AUGUSTYNOWICZ Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 20 7 8 5
11 101 19960124 KALINOWSKI Michał LKK LUKS SŁAWNO 19 8 11
12 109 19950112 RYBAK ARKADIUSZ LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 15 15
13 117 19950306 PAWŁOWSKI Mateusz Gavitiy Revold 12 12
14 116 ZIUŁEK Jakub SANTE BSA TOUR 10 10
15 110 19960625 KRZACZEK ARTUR KS „OLIMPIC” PIASECZNO 9 9
16 111 19960717 PATER MICHAŁ KS „OLIMPIC” PIASECZNO 7 7
17 208 19950817 MIŚKIEWICZ Kamil GKK OPTY MAZOWSZE 6 6
ELITA KOBIET
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 29 19750710 WARCZYK DOROTA LKK „START” TOMASZÓW MAZ. 45 20 25
2 33 19820203 BACIŃSKA AGNIESZKA WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 40 25 15
3 35* 19960106 RADZISZEWSKA KLAUDIA UKS WYGODA BIAŁYSTOK 40 15 25
4 26 19920727 KUR Joanna PROLOG JABŁONNA 32 20 12
5 27 19930322 TUROBOŚ Marta INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 25 25
6 240 19941125 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY 20 20
7 28 LEMBKE Monika CRAZY RACING TEAM 15 15
8 239 CEGIELSKA Edyta 11 11
ELITA MĘŻCZYZN
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 18 19870107 KRÓL Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 47 20 25 2
2 17 19901214 SZALA Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 46 10 11 25
3 1 19920809 JEZIORSKI Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 45 25 20
4 2 19941018 KORAJCZYK Daniel PROLOG JABŁONNA 31 9 15 7
5 238 19811011 RĘKAWEK Radosław 25 25
6 271 19931102 ŁUKASIK Krzysztof WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 24 12 12
7 244 19840222 JUSIŃSKI Adrian SANTE-BSA TOUR 21 9 12
8 23 19780703 MIODUSZEWSKI ARTUR MBIKE RETRO TEAM 20 20
9 225 19851107 WIECZORKIEWICZ Aleksander 3 racing DOWNHILL GROUP 20 20
10 19 19920721 PIASEK Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 18 12 6
11 4 19940325 LASZCZYK Mateusz INTEGRAL COLLECTIONS MTB TEAM 15 15
12 3 BIAŁEK Patryk SK BANK TEAM 15 7 8
13 245 MICHALSKI Karol 15 15
14 205 19871223 KOWALCZYK Jan Gavitiy Revold 15 15
15 11 BRZEZIŃSKI Maciej BANASZEK DUDA JAMIS TEAM 14 3 11
16 223 19941102 ADRJANOWSKI KRZYSZTOF PROLOG JABŁONNA 14 10 4
17 12 19890131 PERZYNA Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 11 11
18 202 19940102 WOŹNICA Łukasz MBIKE RETRO TEAM 11 11
19 229 19931104 AUGUSTYNOWICZ Rafał UKS WYGODA BIAŁYSTOK 10 10
20 9 19940209 BORUCKI Kamil NIEZRZESZONY 10 10
21 25 19850910 ŁYJAK ŁUKASZ KK Cykoln 9 9
22 247 19930110 KOSTECKI Przemysław PROLOG JABŁONNA 9 9
23 16 19830704 TRUSZCZYŃSKI Piotr SANTE-BSA TOUR 8 8
24 24 19840621 SŁOTKOWICZ JAKUB 8 8
25 248 19881223 MIKLASZEWSKI Daniel POLSKI KLUB MTB 8 8
26 13 1993 GOSZCZYŃSKI Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 6 6
27 15 SZEWCZYK Marcin OŚKA WARSZAWA 5 5
28 272 DANIELAK Łukasz SANTE-BSA TOUR 5 5
29 10 GRĘDA Aleksander NIEZRZESZONY 4 4
30 5 19921216 POPŁOŃSKI Sebastian ULKS JÓZEFINA 4 4
31 203 DEC Krzysztof 4 4
32 7 BACHAROWSKY Aleksy AIRBIKE 3 3
33 241 1985 KIESIO Przemysław KLIWER BIKE TEAM 3 3
34 207 MILER Patryk 3 3
35 274 DEREJSKI Michał LTC 2 2
36 273 STANISZEWSKI Aleksander SUPER DROP 1 1
MASTERS I
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 77 19751222 ADAMCZYK Marek SAMURAI ADVENTURES 40 12 8 20
2 64 PIĄTKOWSKI Grzegorz G-TECH MTB TEAM 25 25
3 76 19820808 DŁUGOŁĘCKI MAREK EXTREME BIKEJORING TEAM 25 25
4 242 19761001 WIDZIEWICZ Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 25 25
5 209 19790609 SKWARA Wojciech 25 25
6 69 PRÓCHNICKI Piotr AIRBIKE 23 11 12
7 70 19790730 SIEWIERSKI Tomasz UNIQUA BGŻ LKKG LUBLIN 20 20
8 75 19831203 SKOREK JAN AKD RIDE OR DIE TEAM 20 20
9 79 19790630 KAMIŃSKI Piotr 20 20
10 61 ZALEWSKI Robert ROWEREK EU 15 15
11 78 19800622 SZULIM PAWEŁ KK Cykoln 15 15
12 246 ZIELIŃSKI Arkadiusz 15 15
13 74 19781211 ROTNICKI Michał KK Cykoln 11 11
14 62 MIASTOWSKI Arkadiusz ROWEREK EU 10 10
15 73 19750410 ROGÓSZ Radosław KK Cykoln 10 10
16 66 PAPIR-ZWIERZ Tomasz WERTYKAL BIKEBOARD TEAM 9 9
17 72 19740811 KAROLIK Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 9 9
18 63 BIERNACKI Piotr CRAZY RACING TEAM 8 8
MASTERS II
M-ce Nr Kod / Rok Nazwisko Imię Klub PKT 3
1 88 19730731 MICHALCZEWSKI Marcin Legion Serwis 50 25 25
2 86 MIRGOS Robert 25 25
3 80 19431123 ZYDOROWICZ Grzegorz 25 25